RuyaTabirleri.com

Rüyada İhanet Görmek

Rüyada ihanet görmek, rüya sahibinin, uzun yıllar aşka kapattığı kalbinin tekrar yaşanan bir gönül ilişkisinde ortaya çıkacak bir sorundan ötürü çok büyük kırgınlıklar ve küslükler yaşayarak aşka tövbe edeceğine tabir edilir. Ve rüyayı gören kişinin iş hayatında yapılmak istenen bir çalışmadan ötürü büyük sıkıntı çekeceğine ve çok büyük bir sorun yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada ihanet görmek, rüya sahibinin, yaşadığı hayattan pek mutlu olmadığına yeni yollar ve yeni insanlar keşfedip yeni şeyler yapmak istediğine ve bu şekilde çok mutlu olabileceğine yorumlanır.

Rüyada İhanete Uğramak

Rüyada ihanete uğramak, rüyada ihanet görmek ile aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve çok değer verdiği bir insandan ötürü çok acı çekeceğine ve kırgınlıklar yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada İhanetle Suçlandığını Görmek

Rüyada ihanetle suçlandığını gören kişinin, iş hayatında sahip olduğu yerden ya da insanlar arasında sözü geçen biri olmasından ötürü yardım gereken konularda insanları harekete geçireceğine ve herkes için çok faydalı ve kolay bir çalışma ile insanların desteğinin alınacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine İhanet Etmek

Rüyada eşine ihanet ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin, eşi ya da sevgilisi olan kişi ile arasının sürekli bozuk olduğuna ve aralarında mutluluk ve güven veren bağın çok zayıf olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kendine İhanet Etmek

Rüyada kendine ihanet etmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi genç bir kız ise, yaşayacağı bir gönül ilişkisinden çok üzüntülü ve yaralı bir şekilde çıkacağına işaret edilir. Eğer genç bir erkek görmüşse, sevgili olduğu kişi ile aralarında çok yaşanan sorunların çözülememesinden ötürü duyulan ve aşkta sıkıntılar yaratan endişe ve üzüntünün hayatının her anına hâkim olmasına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İhanet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gökalp Ertan (02 Mayıs 2014 saat: 01:21)

    rüyamda sevgilimin eskiden arkadaşı olan kız bu kız fesat bir kişidir bu kız bana yaklaşıyor ve beni kandırıyor iki defa cinsel ilişkiye giriyoruz sonra sözde abisi ve arkadaşı peşime düşüyor beni götürmeye çalışıyorlar biyere artık dövmek içinmi bilmiyorum ama gitmiyorum ben kaçıyorum sevgilime ihanet ettiğim için çok pişman oluyorum utanıyorum onu arıyorum bu fesat kız hep gülüyor zevkten kötülüğü için sonra sevgilimin yaşadığı köye arkadaşımdan yardım istemek için gidiyorum bu kızın tayfasının musallatlığından ama yardım görmüyorum sonra yine o kızın tayfası kaçıyorum ordan peşime düşüyorlar hp yaptığım bu ilişkiden sevgilimi kaybetmeye korkuyorm merak ediyorum onu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,