RuyaTabirleri.com

Rüyada İhram Görmek

Rüyada ihram görmek, yaradanın yasaklarına da, emirlerine de uymaya, hak yolundan ayrılmamaya, dürüst, onurlu ve imanlı olmaya alamet eder. Kişinin başını secdeden kaldırmayacağına böylece Allah’a karşı kulluk görevlerini yerine getirmenin huzurunu yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada ihram görmek, bir yandan da iyilik içinde olanın daha fazla iyilik ve hayırla karşılaşacağına, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine tabir edilir.

Rüyada İhram Giymek

Rüyada ihram giymek, hayır içinde olmaya, güzel günler görmeye, gönül hoşluğu yaşamaya, dertlerin yükünden kurtulup hafiflemeye, hane içinde iyi geçimde olmaya ve huzur bulmaya işaret eder. Fakat bu rüyayı borcu olan ve canı sıkkın kişiler için hayra yorulmaz, sıkıntının daha fazla büyüyeceğine yorulur.

Rüyada İhramlı Olmak

Rüyada ihramlı olmak hac zamanında olursa mutluluk anlamına gelir. Sorunların çözüleceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine işaret eder fakat rüyada hac zamanı dışında ihramlanmak ya da ihramlı olmak sorunların ve sıkıntının baş göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Ehram Görmek

Rüyada ehram görmek, başarı ve zaferle geçecek bir yaşamın sahibi olmaya, meslek hayatında öne çıkmaya, gelişmeye ve ilerlemeye delalet eder. Rüyaya sahibinin kendine olan özgüveni, çalışkanlığı, azmi ve kararlılığı sayesinde istediği noktaya geleceği anlamına gelir.

Rüyada Hacı Görmek

Rüyada hacı görmek, hoş sohbet, tatlı dilli, olgun, efendi, ortalığı yatıştırmayı bilen, küsler arasında barış sağlanması, düşmanlıkların ve kinin bitmesi için uğraşan bir kişinin varlığına alamet eder. Rüya sahibi için yüz güldürecek olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada Hacca Gitmek

Bir kişi rüyasında hacca giderse o kişi gerçekten de hac farizasını yerine getirme olanağına sahip olacak demektir. Dini duyguları ağır basan ve buna uygun yaşamayı seçmiş bir kişi ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!