RuyaTabirleri.com

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyada ihtiyar görmek, rüyada görülen ihtiyarın cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen ihtiyar eğer erkek ise, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri yaptığı bir işte çok büyük kazanç elde edeceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen kişi ihtiyar bir kadınsa, rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine kalbinin kapısını tekrar açtığına yorumlanır.

Rüyada İhtiyar Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde duygusal birşeyler yaşmak üzere olduğuna, karşısına çıkan ve diğer insanlardan çok daha dikkat çekici olan hayırlı bir kısmet ile yakın bir zamanda çok güzel şeyler yaşayacağına, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına ve mutluluktan havalara uçacağına alamet eder.

Rüyada İhtiyar Kadına Yardım Etmek

Rüya sahibinin, istediği ve hayal ettiği herşeye kısa bir zaman içinde sahip olacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, onlara her konuda akıl danışacağına ve çok güzel olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok sevilen ve sayılan bir kişi olduğuna, iş hayatında girdiği her işi alnının akıyla ve en düzgün şekilde yerine getirdiğine, çok büyük başarılar kazandığına ve sıkıntılarından kurtulduğuna tabir edilir.

Rüyada Yabancı İhtiyar Kadın Görmek

Rüya sahibinin, hayat içerisinde eline geçerek çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçirmesine sebep olan ve Allah katında günah olarak kabul edilen bir miktar malın varlığına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!