RuyaTabirleri.com

Rüyada İkiye Ayırmak

Rüyada ikiye ayırmak, kişinin her zaman adil davranan, başkalarının hakkını gözeten ve asla haram mala itibar etmeyen, doğru düzgün işler yapan ve hayatını alın teri ile kazanan, onurlu, iyi yürekli, merhametli biri olduğuna işaret eder. İkiye ayırmak rüya sahibinin parasını böleceğine, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına delalet eder. Miras kalmasına ve aynı zamanda iş yerine yeni bir ortak almak anlamlarına da gelir. Bekar kimseler için iki kısmet arasında kalmak ve karar verememek şeklinde de yorulur.

Rüyada Saçları İkiye Ayırmak

Sorunlara bakış açısını değiştiren rüya sahibinin, hayatı ile ilgili öncelliklerini yeniden ele alacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına yorumlanır. Saçlarını ikiye ayırıp tarayan kişiler ikiyüzlü ve yalancı insanlarla ahbaplık eder ve sıkıntı yaşarlar.

Rüyada Yılanı İkiye Ayırmak

Rüya sahibinin çok önemli bir hamle yaparak kendisine düşmanlık besleyip, kötülük etmek için fırsat kollayan kişilerin planlarını bozacağını, uzun süredir yaşadığı tedirginlikten kurtulup, rahat bir enfes alacağını bildirir. Yılanı ikiye ayırdığını gören kişi bir zararın ucundan döner ve bu yüzden sadaka verir. İslami olarak da günahtan dönüleceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına tabir edilir. İş yerinde kişiye sürekli engel teşkil eden bir sorunun ortadan kalkacağına ve kariyer yapmak için yeni projelerde görev alınacağına da tabir edilir.

Rüyada İkiye Ayırmanın Psikolojik Tabiri

Çift karakterli kişilerde görülen rüyalardan biridir. Genellikle iç çatışması yoğun olan ve sürekli fikir değişikliği yaşayan, gerçek hayatında karar vermekte zorlanan, bir günü diğerine uymayan, tutarsız kişileri temsil eder ve aynı zamanda söylenen yalanlar nedeni ile yaşanan zor durumların kişide baskı yaptığına da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!