RuyaTabirleri.com

Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek, yakında başınıza gelecek art arda güzel olayların ve müjdeli haberlerin göstergesidir. İkiz bebek neşe, sevinç ve mutluluk, bunların yanında müjde ve sevindirici haberdir. Rüyada ikiz bebekleri olduğunu gören kişi hem ahiret hem de dünya hayatında tahmin bile edemeyeceği nimetlere ulaşır ve dünya menfaati elde eder. Bu rüya sizin için güzel ve parlak bir geleceğin habercisidir. Bir erkek bir de kız ikizlerinin olduğunu gören kişinin karşısına çok büyük bir fırsat çıkar ve bu fırsatın haberi tez zamanda ulaşır. Rüyada eşinin ikiz bebek doğurduğunu görmek özel hayatınızda mutlu olmanıza ve sevinmenize delalet eder.

Rüyada İkiz Bebekler Görmek

Bebek genellikle hayırlı ve mutlu havadislerin habercisidir. İkiz bebek ise bu mutluluğun ve sevincin iki katı yaşanacağını ve kişinin başına çok talihli ve güzel olayların geleceğini göstermektedir. Rüyasında çok güzel, sağlıklı ikiz bebekler görmek, hayatınızın daima güzellikler içinde geçeceğinin ve her zaman isteklerinize kavuşacağınızın göstergesidir. İki tane kız bebek görmek, yakında alacağınız neşeli haberlere, erkek ikiz bebekler ise, hem iş yaşamında hem de ailenizde her şeyin yolunda gidip şanslı bir dönem geçirmenize yorumlanır.

Rüyada Evinde İkiz Bebekler Görmek

Rüyada bir kimse evinde tanımadığı ikiz bebekler görse bu rüya hane halkına ulaşacak berekete, şansa ve o evden çıkacak ünlü ve şöhretli bir kişiye işarettir. Rüyada evde görülen ikiz bebek eşinile ilgili sorunlarınızı ve maddi problemlerinizi de çözeceğinize delalet eder.

Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ikiz bebek doğurduğunuzu görmek, içinizdeki bebek sevgisini veya evlat özlemini yansıtabilmektedir. Bebek saflığın sembolüdür, bazen de bu rüya çevresindeki ikiyüzlü kişilerden kurtulmak isteyen kimselerin gördükleri bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gulay (06 Mart 2015 saat: 12:33)

    Suan 8 aylik hamileyim ,ruyamda annemin cok guzel ikiz kiz bebek dourduguna sahit oluyom ama birinin kafasinda azicik kan var oburu tertemizdir kiyafet giydirmedik bebeklere cunku disarda daglik olan bir yolun ustundeyiz tasli falan .sonra annem emzirmeye calisiyor birisini aglama SESI Yok ama .sonra oglan kardesimi cagiriyom bak diyom ne kadar guzeller yeni dogmalarina ragmen kardesim egilip opuyor bebegin birini alninda .ha bu arada annem babamla ayri 7 aydir mahkemelikler suanda bosanmak icin babam bir iftira atti anneme ,yane zor zamanlar yasiyok ailece bu ruyanin yorumunu yazarsaniz ayrintilari ile cok sevinirim simdi den tskkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,