RuyaTabirleri.com

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

Rüyada ikiz erkek bebek görmek, hayırlara yorumlanır ve kişinin tüm kısmetlerinin de çifter çifter geleceğine bolluktan yana çok şanslı olunacağına ve evlerinin bereketinin her zaman artacağına delalettir. Her türlü sıkıntının sona ereceğine müjdeleyen rüya, kişiye hem duygusal, hem ticari açıdan hem de aile hayatı bakımından çok mutlu bir hayatın işaretçisidir. Rüyasında ikiz erkek bebek gören kişinin Allah’tan istediği her şey gerçek olur. Bekar bir kimsenin ikiz erkek bebek görmesi ise, çok zengin ve cömert bir kimse ile evlilik yapacağına, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına yorulur. İşsiz kişilerin veya iş sıkıntısı çekenlerin böyle bir rüya görmesi ise, yeni iş kapılarına ve iyi kazançlara delalettir. Hasta bir kimse ikiz erkek bebek görürse iyileşir, sıkıntılı hamileliği olanların durumları düzelir ve hanede oluşan gerginlikler yok olur. Güzel günlerin ve her açıdan iyiliğin müjdecisidir.

Rüyada İkiz Bebek Görmek

Güzel yorumlara neden olur ve kişinin pek çok yeni başlangıç yapacağına, hayatına istediği şekilde iyi bir yön vereceğine, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine ve çevresinden her zaman sevgi ve ilgi göreceğine yorumlanır. Yaşanacak büyük bir sevince de işaret eden rüya aynı zamanda görülen bebeklerin durumlarına bakarak da yorumlanmalıdır.

Rüyada Oyuncak İki Bebek Görmek

Rüyasında oyuncak ikizler görenler yeni insanlarla tanışacakları, keyifli güzel bir ortama girerler. Macera dolu bir döneme işaret eden rüya aynı zamanda uzun sürecek pek çok arkadaşlığın da habercisidir. Bekar bir kimse rüyasında oyuncak ikiz bebek görüyorsa, hayatına eğlenceli ve zeki bir eş girer. Rüyayı gören kişi yoksul ise mali durumu tamamen değişir ve zengin bir hayat sürmeye başlar.

Rüyada Kirli ve Çıplak İkiz Bebek Görmek

Kişinin dünya işleri ile uğraşırken, manevi açıdan zayıfladığına ve Allah yolundan uzak, günahlarla çevrili, sefahate düşkün ve sorumsuz bir hayat yaşadığına, günahlarından bir an önce vazgeçip, tövbe etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ozlem (14 Ekim 2016 saat: 14:30)

  Ruyamda 2 tane ikiz erkek bebek gordum 1 sisman 1 zayifti ikiside cok guzellerdi cok sevinmistim 1 kizim var simdi 2de oglum var diyodum bebeklerden sisman olan devamli altini islatiyodu zayif olan ise sakindi sisman olan sarisin beyaz olan esmerdi sevinci bir sekilde uyandim

 2. nurcan (29 Ocak 2016 saat: 16:55)

  Rüyamda evimizde ikiz erkek bebek dünyaya geldiğini ve onlara isim koyduk bu birinci rüyamda. Geçen gün de amcamın yanında bir imam ile gelip bana bir oğlum olacağını söylediğini gördüm. Bu iki rüyayı yorumlarınız sevinirim. Teşekkürler

 3. Feride (16 Eylül 2015 saat: 07:51)

  S.a
  Rüyamda ikiz erkek bebegim oluyormus..bebegin isminin birisini muhammed öbürunude mustafa koymusuz..muhammed olan bembeyaz tenli renkli gözülu bir bebek mustafa olanda esmer kivircik siyah sacli..esmer bebegi görunce hayrete düsuyorum ve kendi kendime söyleniyorum; allahim bu coxuk neden esmer ..
  cok ürperdim bu rüyadan lüften bana yorumlarmisiniz..aeo

 4. eminumran (25 Ağustos 2015 saat: 07:19)

  Ben 2 yıllık evli ve cocuksuz bir bayanım. Öncelikle hayır olsun inşaAllah..Rüyamda iki erkek cocugum vardı ve eşim cocuklardan birini feda etmemiz gerektiğini söylüyordu. Sanki katılmış olduğu bir örgüt bunu istemişti. Ben birine bile bunu yaptırmazken o bu defa ikisininde ağzına hap koyup öldürmye çalştı. Ben ağzından dakikalarca ilaç almaya çalıştım bebeklerimin. Öyle seviyordum ki onları eşimi öldürmeyi düşünecek kadar.

 5. Merve (11 Temmuz 2015 saat: 11:14)

  Evin balkonunda küçük ufak fareler vardı sonra ben bunları ölduruyum de oğullarıma zararı olmasın ddm içeri girdim suanki sevgilim vardı ikiz bebegim besikte yatiyodu biri aglamaya basladi mesut merici verde emziriyim dedim meriç tatlı kilolu bi bebekti emzirdim ve uyandim

 6. nuran (27 Mayıs 2015 saat: 15:42)

  Rüyamda karanlık sokaklardan koşarak eve gelmeye çalşyordum. Hatta koşarken düştüm ve omzuma biraz çamur sıçradı sonra hemen kalktım ve yine koşarak eve geldim. Evde iki tane ikiz erkek bebek vardı yüzleri nur gibi parlıyodu çok güzellerdi. Bitanesine kuzenim bakıcakmış bitanesinide benim kucağıma verdiler ve çok büyük bi sevgi dolmuştu içime bebeklerin kimin olduğunu bilmiyodum.

 7. Anonim (30 Nisan 2015 saat: 11:10)

  rüyamda iki üç gün önce yatsı namazını kıldığımı biliyorum ve duam şöyleymiş “Allahım bir daha ikiz yeğenim olucaksa aynı baran gibi olsun” (baran diye bir ikizi olan yeğenim var) daha sonra bir doğum oluyor ve bir erkek bebek bebekten kopamıyorum o kadar güzel daha sonra ikizi dünyaya geliyor ve aynı barana benziyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,