RuyaTabirleri.com

Rüyada İkizini Görmek

Rüyada ikizini görmek, rüya sahibinin, iş hayatı içinde kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, iş hayatı ile aile hayatını dengede tuttuğuna, çalışmalarına ayırdığı vakit kadarını ailesine ayırdığına, ibadeti ile iş hayatı arasında bir denge kurduğuna ve ikisini de çok düzgün ve birbirlerini aksatmayacak ve geciktirmeyecek şekilde yerine getirdiğine ve bu sayede hem ruhen hem de bedenen dengeli olduğuna işaret eder.

Rüyada İkizi Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına ve hayatı boyunca çok mutlu ve huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Başkasının İkizini Görmek

Rüya sahibinin, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş sayesinde yeni tecrübeler edineceğine, bu tecrübeleri bazı başka çalışmalarda değerlendirerek işlerinde çok daha büyük farklılıklar ortaya koyarak adını herkese duyuracağına ve daha başka çalışmalar ile de yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının İkizini Görmek

Rüyayı gören kişinin, rüyada gördüğü arkadaşının iş hayatında bazı başarılar kazanacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, daha sonra birlikte çok daha iyi işler ortaya koyacaklarına ve büyük başarı kazanacaklarına delalet eder.

Rüyada Annenin İkizini Görmek

Çeşitli firmalarda farklı branşlarda çalışmış olan rüya sahibinin, bu işlerden edindiği bütün deneyimleri ve bilgileri bir potada eriterek kendisine uygun bir işe çevireceğine, bazı büyük ve sözü geçen kişilerin dikkatini çekeceğine ve bu sayede hem yüklü bir kazanca kavuşacağına hem de ünlü olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İkizini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Damla Kurteş (09 Şubat 2015 saat: 00:31)

    Rüyamda ablam ile birlikte otobüse bindik. Ama nereye gideceğimizi bilmiyorum. Otobüste en ön sırada annem oturuyor. Anneme sarılıyorum ben. Ondan sonra en arka koltuğa ablamla birlikte oturuyorum. Otobüs duruyor. Ablamla ben iniyoruz. Ben ablama annemi özledim diyorum. Annemi bulmaya gidiyoruz. KaKaldırımda yürüyoruz. Karşıda bir durakta annemi görüyorum. Yanına gidiyoruz. Ben anneme sarılıyorum. Ondan sonra yanımıza annemin aynısından geliyor ve kızım bu benim ikizim, diyor. (Ama gerçekte annemin ikizi yok.)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,