RuyaTabirleri.com

Rüyada İkizler Görmek

Rüyada ikizler görmek, uzun bir zamandan beri iş hayatı içinde çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, bazı atılımlar gerçekleştirerek iş hayatını toparlamak istediğine, neredeyse bitmek üzere olan çalışma sonunda çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına ve herkes tarafından takip edilen firmanın yakın bir zaman içinde satış rekorları kıracağına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatının günden güne daha güzel bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada İkizler Burcu Görmek         

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan zor durumlardan ve sorunlardan ötürü çok çabuk yılgınlığa ve bıkkınlığa kapıldığına, bu yüzden girdiği birçok işi yarıda bırakmak zorunda kaldığına, ancak bu şekilde devam ederse iş ile ilgili olarak herhangi bir başarı kazanamayacağına işaret eder.

Rüyada İkizlere Hamile Kalmak

Rüya sahibinin, iş hayatı ve sosyal hayatı içinde çok dürüst, düzgün ve namuslu bir kişi olduğu halde kendisi hakkında bazı dedikodular çıkarılacağına, bu dedikodular yüzünden çok zor zamanlar geçireceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada İkizlere Hamile Olmak

Dikkat edilmesi gereken rüyalardan biridir. Aynı şekilde çıkabilir. Rüyayı gören kişinin, hiç beklemediği bir anda ikiz bebek sahibi olabileceği haberini alacağına ve çok büyük mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada İkizlere Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri bebek beklediği bir dönemin sonunda ikiz bebeklere sahip olacağını öğreneceğine rivayet eder.

Rüyada İkizleri Emzirmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve eğitim hayatı içinde çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine ve kısmeti bol birisi olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: