RuyaTabirleri.com

Rüyada İkna Görmek

Rüyada ikna Görmek, düşüncelerde ciddi bir değişim yaşanacağının haberini verir ve rüya sahibinin kalıplaşmış fikirlerden uzaklaşacağını, bakış açısında farklılıklar oluşacağını bildirir. Genellikle rüyadaki diğer unsurlar bu değişimin ne şekilde yaşanacağı hakkında ipucu vermesi bakımından önemlidir. İkna durumu kişinin kendisi ile ilgiliyse iş değişikliği gündeme gelebilir veya mevcut işin dışında başka konularla ilgilenileceğini, yeni arayışlara girileceğini ifade eder. Başkasıyla alakalı bir ikna durumu var ise bu noktada rüya sahibinin iş kurmak için bir tanıdığına ortaklık teklif etmesinin gündeme gelebileceğini yahut biriyle iş konusunda yola çıkacağını haber verir. Yakın zaman içinde alınacak tüm kararların kişinin geleceğini önemli ölçüde değiştireceği için gelişmeleri takip ederken duygusal davranmak yerine akıl ve mantık çerçevesinde hareket etmenin öneminin altını çizer.

Rüyada Birini İkna Etmek

Birini ikna etmeye çalıştığını görmek o insanla alakalı gerçek hayatta bir sorunla karşılaşmak manasına gelir. Rüya sahibini rahatsız eden ve günlerini bu konuyu düşünerek geçirmesini sağlayan bir meselenin aydınlığa kavuşması için çaba göstereceğini ifade eder. Tanımadığı birini ikna etmeye çalışmak iş yaşamında kişiye engel teşkil eden bir konu veya kişiden kaynaklanan problemlere tabir olunur.

Rüyada İkna Edilmek

Tabiri yerindeyse yelkenleri suya indirmek anlamına gelir ve bugüne kadar ayak diretilen, inat edilen bir konuda geri adım atılacağını, kişinin ikircikli hareketlerden uzaklaşarak karşısındaki kişilerle uzlaşma yoluna gideceğini ifade eder. Bir mal alımı veya satım meselesinde verilecek kararın kişinin lehine sonuçlanacağını veya miras ile alakalı paylaşımlarda sonuca ulaşılacağını delalet eder. İhtiyaç ve isteklerini kendi arzularında göre değil, ailesi ve sevdiklerinin yararına davranmak için geri plana atacak olan rüya sahibinin bu dönemde bazı fedakarlıklarda bulunacağını işaret eder.

Rüyada İknanın Psikolojik Yorumu

Kendi düşüncelerini arka plana atan ve bunu yaparken sürekli olarak ailevi sorumluluklarını ve sevdiği kişilerin refahını düşünen rüya sahibinin hayatı boyuna fedakar bir tutum sergilediğini, çevresini mutlu etmekle kendisini de mutlu ettiğini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!