RuyaTabirleri.com

Rüyada İkram Görmek

Rüyada ikram görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında etrafındaki insanlara yapmış olduğu ve onların sorunlarının çözümü için çok büyük destek olan iyiliklerinin yakın bir zaman içinde karşılığını bulacağına ve bu kişilerin rüya sahibine başı sıkıştığı bir zamanda çok büyük yardımlarda bulunarak sorunlarının çözülmesini sağlayacaklarına delalet eder.

Rüyada İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin, çok zor zamanlar ve büyük sıkıntılar çektiği bir durum karşısında düştüğü zor durumdan, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük yardımlarda bulunduğu bazı kişilerden yardım alarak kurtulacağına ve uğradığı maddi ve manevi zararı kısa zamanda telafi edeceğine alamet eder.

Rüyada İkram Ettiğini Görmek

Yaşanan ve çok büyük sorunlara sebep olan bazı olayların yardımcı olunan bazı kişilerin vereceği destek sayesinde kısa zaman içinde ortadan kalkacağına ve büyük bir ferahlığa ve mutluluğa vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada İkram Yemek

Hayırlı bir rüyadır. İş hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına ve sağlığında yaşanan sorunun ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin, hayat içinde yaşadığı olaylardan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, bu yüzden insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına yorumlanır.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde etmek, daha yeni ve farklı iş kollarına girmek ve hem kendisi için hem etrafındaki insanlar için çok hayırlı ve güzel şeyler gerçekleştirmek için girdiği yolda yaşayacağı bazı hayırlı olaylara delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!