RuyaTabirleri.com

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, düzgün karakterli, ağır başlı, vakur, oturmasını, kalkmasını bilen, sözü dinlenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygularını da yok saymayan bir kimseye delalet eder. İlaç daha ziyade rüya sahibinin kişiliği ile tabir edilir. Rüyada ilaç görmek içi, dışı bir, kalbinin güzelliği ve iyiliği yüzüne yansımış, güzel bir insana işaret eder. Bu kişi toplumda iyi anılmasının yanı sıra aynı zamanda çoğunluğun çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyasında ilaç içtiğini gören kişi, gerçekten de üzüntülerine ve dertlerine şifa bulur. Kafasında kurup durduğu, kendi uydurup, kendi inandığı, saçma ve gereksiz düşüncelerinden kurtulur ve huzura kavuşur aynı zamanda çevresindekilere de nihayet huzur verir.

Rüyada İlaç Satın Almak

Rüyada ilaç almak iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi ilacı kendisi gidip alırsa, iş hayatında yıldızının parlayacağına ve istikbalinin parlak olacağına işaret eder. Eğer ilacı bir kişi kendisine satıyorsa o halde bir kişiden göreceği zarar ya da kaba bir tabirle yiyeceği kazığa delalet eder.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek rüya sahibinin mesele etmeyeceği, önemsiz bir söze delalet eder. Bu söz rüya sahibinin siniri bozmayı başaramayacak ve onu üzemeyecek demektir.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyasında ilaç yazdırdığını gören kişi, patronundan yıllık iznini koparmayı başaracak demektir. Bundan sonrası rüya sahibi için ver elini deniz, kum ve eğlenceli yaz akşamları demektir. Bu değişiklik rüya sahibine ilaç gibi gelecektir.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyasında ilaç istediğini gören kişi çaresiz bir duruma düşecek ve etrafında yaralarını saracak gerçek bir dostunun olmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak demektir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yaşadığı çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıracaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İlaç Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. onur (10 Eylül 2015 saat: 00:31)

  Merhaba benim cenemin sag altina dogru sackiran oldu. Enistem eczaci onlar corumda ben de kocaelideyim ruyamda enistemde buraya gelmis kocaeliye beraber bj eczaneye gidip ilac aliyoruz sackiran icin enistemde bak bizim orda daha ucuzdu diyo bu ne anlam tasiyo acaba

 2. Seda (19 Ağustos 2015 saat: 02:29)

  Rüyamda eczaneden iğne alıyordum herzaman kullandığım iğne ama yanlış vermiş eczacı kahroldum kendi kullandığım aynı iğne fakat mg mı yanlış nasıl üzüldüm ilaçları poşetşeyip aldım ama çok üzüldüm her zaman rüyamda üzüldüğümü görüyorum hastayım iyileşemiyorum bu Rüyam ne anlama geliyor çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler

 3. eyup (22 Mart 2015 saat: 18:20)

  Yeni eve tasinmisiz misafirlige gitmeyelim diye esimi ikna etmeye calisiyorum dis kapi acik kalmis hala ogluyla cocuklari misafirlige geluyor kucuk kizlari kusunca kendimi bakkala kara burgulu sekilde gidetken goruyorum bakkaldan bir kutu agri kesici istiyom parasini veriyorum oda bir kamyon kum istiyo gonder parasini vereyim abi diyor iki bardak su ile ilaci yutuyorumbskkaldan cikinca uyandim

 4. Pınar (17 Mart 2015 saat: 07:55)

  Denizdeyim berrak çok güzel bir deniz yaninda bir arkadasim var belimize kadar denizdeyiz ve hizli bir şekilde yuruyoruz kayar gibi. İkişer ikişer yunus baliklari var bazilari zipliyo suyun epeyce üstüne doğru. Ama onlara carparim diye tedirgin oluyorum. Bir yunus tam kolumun altina doğru daliyo onun kaygan derisine dokunuyorum ama çok da korkuyorum. Beline doğru daliyo sanki mideme girmiş diyorum mideme girdi modem bulaniyo ve denizden cikiyorum yaninda iki arkadsim var tuaf bir yere gidiyoruz güya doktor ama yabancı bir ülke hava veriyorlar agri kesici içmek için bir odaya gidiyoruz tekrar iki kişiyiz birsuru hap var fakat beyaz önlüklü bir adam bize sidik renginde bardakta bir ilaç veriyor ben iciyorum su gibi diyorlar ki o gargara içme guluyorlar bende devamini gargara yapiyorum. Teşekkürler :)

 5. büşra (14 Şubat 2015 saat: 14:05)

  Rüyamda çıkok eski bir ev gördüm.ama bu normal bir ev şeklinde değildi. Evin ön kısmı basamak şeklinde yukseliyordu.ilk iki basamağinda iki tane koltuk üst üste duruyordu. Ben onları geçerek en üst basamağa çıktım ve ordan bi kapı açıldı annem ve babam yanımda belirdi ve içeri girdik içeride tarihi eşyalar ve ilaçlar vardı hertaraf tozlanmıştı loş bi aydınlığaı vardı biz annemle ilaç siselerini bir torbaya doldurmaya başladık çok eski ve kullanılmaz bir halde oldukları için ve o evi yenileyecegimizden bahsediyorduk yanımızda da daha sonradan orta yaşlı tanımadığım biri belirdi ve yanımızda duruyordu ifadesiz bir şekilde hiç konuşmadık onunla orda rüyam sonlandı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,