RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada İlaç İçmek

Rüyada ilaç içmek, hikmet, iman, güç, kudret ve inanç sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin dinde güzelleşeceği, bilge olacağı bir yandan da bilime heveslenerek bu yolda ilerleme kaydedeceği anlamına gelir. Güzelliklerle, çarelerle, hayırlı ve bilge kimselerle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin manevi duygularının güçlü, kalbinin temiz, ahlakının da yerinde olduğuna tabir edilir.

Rüyada İlaç Almak

Rüyada ilaç almak, rüya sahibinin her isteğine kavuşacağına delalet eder. Dileklerin ve duaların kabul olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibi, ağız tadına kavuşacak, sıkıntılarından kurtulacak ve afiyette olacak demektir.

Rüyada İlaç Yutmak

Rüyada ilaç yuttuğunu gören kişi esenliğe, ferahlığa ve rahata kavuşur diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında hiç beklemediği kadar güzel olayların yaşanacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine delalet eder.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek, rüya sahibinin dertlerine derman olacak haberler alacağına yorulur. Kişi, hayattan beklediğini geç de olsa, zahmetli de olsa mutlaka alacak ve ileride mutlaka mutluluğa ve huzura kavuşacak demektir.

Rüyada İlaç Yapmak

Bir kişi eğer rüyasına ilaç yaptığını görürse, sevenleri birbirine kavuşturacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, mutluluk için çok güzel bir iş yapacak ve bazı kişilerin yüzünün gülmesine vesile olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyada ilaç istemek, rüya sahibinin kendini hayatta yapa yalnız kalmış ve kimsesi yokmuş gibi hissedeceği kadar ağır bir buhran sürecine gireceğine delalet eder. Sıkıntılı günlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, kurtuluşa ermeye ve güzel günleri görme şansına nail olmaya işaret eder. Rüya sahibinin çektiği zorlukların biteceği, elinin bollaşacağı ve artık hayatını yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: