RuyaTabirleri.com

Rüyada İlahi Görmek

Rüyada ilahi görmek, rüyayı gören kişinin her işinin kolaylıkla hallolacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, mal varlığının artarak yaşamının kusursuz olacağına aynı oranda da huzurunun, neşesinin ve sağlığının yerinde kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin sorunlarının kısa yoldan çözüme kavuşacağı, rahatının yerine geleceği ve herşeyin çok daha iyi yönde ilerleme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada İlahi Dinlemek

Rüyayı gören kişinin uzun ve bereketli bir ömrü olacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına ve gönül hoşluğu içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada İlahi Okumak

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin can sıkıntısından, durgun ve düşünceli halinden, bedensel ve ruhsal hastalıklarından kurtulacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine ve muradının da yerine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada İlahi Sesi Duymak

Rüya sahibinin kurtuluşa çok yaklaştığına, bundan sonra yolunun açılacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine alamet eder. Rüya sahibi bundan sonra iyi kimselerle karşılaşacak ve kendisine hayır getirecek olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada İlahi Söylemek

Rüyada ilahi söylemekle, ilahi okumak birbirine benzer şekilde yorumlanır. Her iki rüya da iyilikle karşılaşmaya, şifa bulmaya, tazelenmeye, canlanmaya, rızık sahibi olmaya, helal olan mallara ve bol kazanca kavuşmaya delalet eder.

Rüyada İlahi Bir Ses Duymak

Rüyayı gören kişinin Allah’tan kendisine gelecek hayra, lütfa, hikmete, fırsata, bolluğa, berekete, müjdeye ve yüceliğe işaret eder ve de rüya sahibinin bulunduğu halden çok daha iyi bir hale geçeceğine, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına, güç ve kudret sahibi olacağına yorulur. Aynı zamanda günahların affına ve tövbelerin kabulüne tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,