RuyaTabirleri.com

Rüyada İlahi Söylemek

Rüyada ilahi söylemek, çok hayırlı ve güzeldir, Allah’ın nimetlerinden bol bol faydalanmaya, zenginliğe kavuşmaya, iç huzurun yerinde olmasına tabir edilirken bir diğer yandan da Allah’ın pek çok lütfu ile karşılaşmaya, manevi anlamda ilim ve irfan ile donanmaya, güzel, hayırlı ve makbul kul olma makamına yükselmeye işaret eder. Rüyada ilahi söylemek, çekilen zahmetlerden ve hastalıklardan kurtulmaya ve hayatın kalan kısmı için kötülüklerden korunmaya delalet eder.

Rüyada İlahi Dinlemek

Rüyada ilahi dinlemekle, ilahi söylemek esasen farklı anlamlara gelmez. Rüya sahibinin ömrünün mutluluk, hayır, kazanç, huzur, şans, kısmet ile dolacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, kişinin herkesin sahip olmak isteyeceği maddi ve manevi varlığa sahip olacağına delalet eder.

Rüyada İlahi Okuduğunu Görmek

Rüyada ilahi okuduğunu görmek de şans ve uğur getirecek rüyalar arasındadır, rüya sahibi için hayatta makbul olan şeyler yaşayacağına, sağlığının yerinde olacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına ve Allah’ın rahmetinin üzerinde olacağına işaret eder.

Rüyada İlahi Okuyan Birini Görmek

Rüyada ilahi okuyan birini görmek, bir kişi sayesinde sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi, birisi tarafından ömür boyunca unutamayacağı ve belki de anne babasından görmeyeceği kadar büyük bir hayır görecek, bu sayede hayatının dönüm noktası sayılacak kadar temiz bir işe girecek ve bir ömür rahat edecektir.

Rüyada Mevlit Okumak

Rüyada mevlit okumak, rüya sahibinin yapacağı hayır işleri sayesinde herkesin takdirini toplamasına, hayır yaptığı kişilerin de dualarını ve iyi dileklerini almasına yorulur. Kişi Allah yoluna adadığı kazancı sayesinde sadece sevap işleyip dua almakla kalmayacak aynı zamanda Allah’ın izniyle kötülüklerden, kazalardan, belalardan ve musibetlerden de uzakta olmuş olacak. Kutsal bir güç sayesinde daima güvende olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İlahi Söylemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gökhan (07 Ekim 2015 saat: 06:59)

  Rüyamda aile olarak bir yere çok büyük ihtimal annelerin evine gidiyoruz. Bahçeye girince bende kucağımda kız bebeğim var (daha doğmadı) üzerimde de çok takke var bazıları eski eskiler atayım kullandıklarım kalsın diyorum. Başındaki atınca onun üstünde kendi aldığım altınlı nazarboncuklu bir süs olduğunu fark tekrar bulmaya çalışıyorum ve buluyorum. Evin bahçesinde annem müthiş bir ilahi söylüyor, Ötme Bülbül ilahisi. Sonra bizim apartmana çıkıyoruz ailece beş kat en üste bizim eve. Sanki orası bir toplanma meclisi, sohbet yeri. Annem merdivenleri çıkarken yine öyle güzel öyle uzun nefesli ilahi söylüyor ki mest oluyoruz. Nefesi o kadar uzun ki babam bir ara annen bundan ölmez dimi diyor. Ben gülüyorum ve mest olup dinlemeye devam ediyorum. Yukarıda meclise çıkıyoruz. Baya kalabalık yuvarlak şekilde bir iki sıra oturmuş ilahi söylüyorlar ama hiç birisi annem gibi değil onlar ilahi gibi gelmiyor. Anneme söyle diyoruz annem orada söylemiyor… Nedir bu rüyanın hikmeti yardımcı olur musunuz.

 2. uğur (30 Eylül 2015 saat: 09:35)

  Merhaba benim gerçektede meslekğim ilâhi sanatçılığıdır bu gece kendimj sahnede ilahi programına hazırlık yaparken gördüm yani sahne sazların provaları,ses ve mikrofon denemeleri evet onlar tamamdı ama garip birsey oldu islami düğün yapıcak olan düğün sahibinin birden bire kararı değisiyor ve diyorlarki; ya biz dini dügünden vazgectik çalgılı oynamalı yapcaz diyorlar ve ben buna kızdım sazlarımı toparlayıp oradan uzaklaştım… Bu rüya bana neyi isaret ediyor o güzel yorumlariniz icin simdiden cok tesekkür eder hayirli günler dilerim…

 3. hatice (05 Temmuz 2015 saat: 10:42)

  Ruyamda sevdigim ve ayrı oldugum adamin ramazan ayinda ilahi soyleyerek evimin etrafinda 1 tur attigini gordum.yaninda iki arkadasi vardi taniymadim.sonra bize sabah namazi kilmaya geldi ben hemen odaya saklandim.arkadasi odaya girip seccade almak istedi beni gormesin diye kapiyi siki tuttum iceri girmesine izin vermedim.seccadeyi cekmeceden cikarip kapi arasindan verdim beni gormedi.ama namaz kilişini gormedim bende annemin yatak odasindaydim.yataga uzandim gerisini hatırlamıyorum

 4. Rabia (21 Haziran 2015 saat: 13:29)

  Ruyamda bir sise kirdigimi gordum sonra o sise parcasini yerden aldigimda ayna oldugunu gordum ve o ayna parcasina baktigimda icinden bir grubun ilahi soyledigini gordum ve bir kadinda o anda zikre dusuyordu tum bunlari o ayna parcasinda gordum sonra arkadasimin bana tum bunlarin birer isaret oldugunu soyluyordu . Bu ruyamin manasi tam olarak nedir ?

 5. hasret (11 Haziran 2015 saat: 10:04)

  rüyamda ünlü bir bayanın bedenindeyim ama ben yine benim (sadece fiziksel olarak başkasıyım).eşimi polis arabasına bindiriyorlar ve rüyamda kız çocuğum varmış,kızım babası polis arabasına bindirilince çok üzülüyor ve eşimin bindiği polis arabasını temizlemeye çalışıyor. sonra ben deniz kenarında bir yere havada süzülerek gidiyor gibiyim,deniz çok temiz hava açıktı.ayağımın altında çimler vardı ama sentetik çim gibiydi ve yumuşak toprak değildi.sol tarafım ormanlıktı.biraz deniz kenarında yürüdükten sonra asfalt yola koyuldum ve ilahi söyler gibiydim ama Arapça değil Türkçe ve pop şarkısı söyler gibi söylüyordum.(evli ve çocuğu olmayan bir bayanım)

 6. hasan (10 Ocak 2015 saat: 13:43)

  Ruyamda efendimiz ben ve bir arkadaşım 1 köpek ALLAH u alem toplam 4 yada 5 kisiydik bir yolculuğa çıkmıştık ve efendimiz böyle bir askeri atış alanın yanında kumlar olurya öyle bir yeri gösterip geceyi burada geçirelim diyordu ve biz orada istrahate çekilmiştik o sirada küçük kardeşim beni arayıp nerdesiniz diyor ben ona diyorum ki gökyüzüne bak minare olan yere dogru gel diyorum gökyüzüde korkunç bir görünümü var ve sonra bizim efendimizle konakladigimiz yere mahşer gibi insanlar dolmuş ve efendimiz elinde asasi var bana gülümseyerek siz kurtuluşa erenlerdensiniz diyor ALLAH u alem böyle bir rüya gördüm

 7. NURİYE (12 Aralık 2014 saat: 14:27)

  hayırdır inşallah rüyamda kız kardeşimin kayınpederi ve kayınvaldesiyle birlikte kendimi cami avlusunda görüyorum. kardeşimin kayınpederi arkasına 2 minder koyuyor ve daha sonra ilahi okuyor cami avlusunda bizden başkada insanlar var yanlız orada tanıdıklarım varmı hatırlayamadım şu an yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,