RuyaTabirleri.com

Rüyada İlan Görmek

Rüyada ilan görmek, rüyayı gören kişinin büyük hedefleri ve amaçları olduğu, bunları gerçekleştirmek için karşısına bazı hayırlı kapıların ve yolların çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin disiplinli bir iş hayatının olacağına bunun aile hayatına mutluluk ve huzur getireceğine işaret eder ve engellerin ortadan kalkmasına, güzel günlerin yaşanmasına, hayatın kalıcı başarılar ve zaferlerle devam edeceğine alamet eder.

Rüyada İlan Vermek

Rüyayı gören kişinin bazı arayışlar içinde olduğuna, kendisini huzura, kurtuluşa götürecek, rahat yaşamasına olanak sağlayacak çarelerin peşinde koştuğuna, bu yöndeki umutlarının da hiçbir zaman tükenmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada İlan Etmek

Rüyayı gören kişinin daha dışa dönük birisi olacağına, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada İlan Tahtası Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine, hedeflerine ve ideallerine tabir edilir. Rüya sahibinin herkes gibi sınırsız ve sonsuz hayalleri olduğuna ve bunların peşinde koştuğuna alamet ederken bir diğer yandan da hayatının belli bir düzende seyrettiği ve onun da bu düzeni korumak için çabaladığına yorulur.

Rüyada İlanı Aşk Etmek

Rüyayı gören kişinin çevresindekilerin ne diyeceğini ve onun için nasıl düşüneceğini hiç umursamadan, özgürce yaşayacağına ve her zaman bildiğinden vazgeçmeyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi “en iyi yol bildiğin yoldur” felsefesini benimseyerek yaşayacak ve bundan da büyük mutluluk duyacak demektir.

Rüyada İlanı Aşk Edildiğini Görmek

Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin bir süre içine kapanacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!