RuyaTabirleri.com

Rüyada İlgi Görmek

Rüyada ilgi görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir karar alarak dünyaevine gireceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine işaret eder.

Rüyada İlgi Duyduğun Birini Görmek

Rüya sahibinin, rüyasında kendisine ilgi duyan kişinin, gerçek hayatta da kendisine çok hayran olduğuna, tanışmak, konuşmak ve rüyayı gören kişi ile vakit geçirmek istediğine, eğer rüya sahibi ilk adımı atarsa çok daha doğru bir şey yapmış olacağına, bu sayede kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına alamet eder.

Rüyada İlgi Duymak

Pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada İlgi Çekmek

Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği sevgilisi ile evlilik kararı alacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, çok zor zamanlar geçirseler bile birbirlerinden ayrılmayacaklarına ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacaklarına rivayet eder.

Rüyada İlgi Alaka Görmek

Uzun bir zamandan beri kalbini aşka kapatmış olan rüya sahibinin, karşısına çıkacak bir kişi ile çok büyük bir aşk yaşayacağına ve kısa bir birliktelik döneminden sonra evlilik kararı alarak yakın bir zaman içinde sevilen kişi ile çok mutlu edici bir hayata merhaba denileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: