RuyaTabirleri.com

Rüyada İlgisizlik Görmek

Rüyada ilgisizlik görmek, rüyayı gören kişinin, çok istemeden de olsa kendisine yanlış gelebilecek bazı davranışlarda bulunacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine ve bu yüzden çok garip bir ruh halinde olacağına yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada İlgisiz Davranmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kısa bir zamanda uğraşmaya başladığı bir iş sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceği çalışmalara gireceğine, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, bu sırada hayal ettiği bazı şeylere kavuşacağına ve okul hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada İlgisiz Sevgili Görmek

Rüya sahibinin, kazançlı bir işe girdiği bir dönemde elinde bulunan bütün parayı ve malları bu işe yatıracağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyi İlgisiz Görmek

Rüyayı gören kişinin, elinde bulunan imkânları kullanarak çok daha iyi işler çıkartacağına, bu amaçla bazı araştırmalar yapacağına, araştırmanın sonuçlarına göre büyük işlere girerek kazancını büyük oranda arttıracağına ve hayırlı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada İlgi Alaka Görmek

Rüya sahibinin, insanlar tarafında çok sevilen ve beğenilen bir kişi olduğuna, çalışkanlığı sayesinde işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde hallettiğine ve çok mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!