RuyaTabirleri.com

Rüyada İlişki Görmek

Rüyada ilişki görmek, rüyayı gören kişinin doğru işler yapacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, itibar göreceğine ve herkesin tanıdığı kimse durumuna geleceğine tabir edilir. Bunun yanı sıra rüyada ilişki görmek daha pek çok şekilde yorumlanabilmektedir. Bu, daha ziyade rüyanın nasıl görüldüğüne bağlıdır. Çünkü ilişki rüyaları tek şekilde görülmez.

Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin çalışmaları sayesinde ön plana çıkacağına, adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyayı gören kişinin erkekse karısı ile kadınsa kocası ile cinsel ilişki içine girdiğini görmesi iyilik, hayır ve güzellik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mubah olan yollar, makbul olan mallar ve helal olan kazanç dışında hiçbir şekilde harama, günaha ve yasak olana meyil etmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Ters İlişki Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanına galip geleceğine, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına tabir edilir. Rüya sahibi uykusunda kiminle ters ilişkiye girdiğini görürse o kişi üzerinde söz sahibi olacak ve ona karşı gücünü ve zekâsını ispat edecek demektir.

Rüyada İlişki Sırasında Kan Görmek

Daha önceki yorumlarımızda da kan rüyalarının geçerli olmadığına vurgu yapmış olmakla birlikte yeniden belirtmek de fayda var ki rüyaya kan bulaşması, yani kişinin rüyasında kanı görmesi o rüyayı geçersiz kılmaktadır ve kişinin rüyasının hiçbir hükmü de olmamaktadır.

Rüyada İlişkiye Girememek

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine alamet eder. Rüya sahibinin şanssızlığı olarak kabul edilir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!