RuyaTabirleri.com

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, ortaya koyduğu yeni çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, iş hayatında daha birçok başarı kazanacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işverenleri ile anlaşıp çok üst bir mevkiye terfi ettirileceğine ve daha büyük kazançlar elde ederek daha iyi bir kariyer oluşturacağına ve çok huzurlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Erkekle İlişkiye Girdiğini Görmek 

İş hayatında ya da aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşı karşıya kalınacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine ve çok büyük ve hayırlı işlere adın atmak için gün sayıldığına rivayet eder.

Rüyada İlişkiye Girdiğini Hissetmek 

Rüya sahibinin, çok büyük sorunları daha başlangıç aşamasındayken çözüme kavuşturacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine alamet eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Gireceğini Görmek 

Uzun zamandan beri çok sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin, bu sıkıntılardan kurtulmak için eş, dost ve akrabalarından aldığı destekle yeni yatırımlar yapacağına, bu yatırımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Ters İlişkiye Girdiğini Görmek 

Rüyayı gören kişinin, çok zor bir ve sıkıntılı bir işe gireceğine ve çok zor zamanlar geçirmesine rağmen işin üstesinden rahat bir şekilde geleceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kemal (06 Temmuz 2014 saat: 18:02)

    Merhblar ruyamda kendimi asiri derecede sıkıyordum ve dislerimi sıkarken ust cenemdeki bazi dislerimin dokuldugunu gordum cok merak ediyorum aciklama yaparsaniz sewinirim @ kendim suan askerim kafamda yeni is hayati icin bitmek bilmeyen planlar var uzm cvs luk sinavlarina girmeyi dusunuyorum. Birde dislerimden tedavi goruyorum dislerimde braket war yani tel tedawisi tedavim olumlu sonuc veriyor normalde 2 ayda bir kontrole gidiyorum ama malum askerde oldugm icin yaklasik 4 aydir gidemiyorum kontrole kismetse ay basinda gidecem bu da kafama cok takiliyor en ince ayrintisina kadar yazdim cewabinizi bekliyorum simdiden tsk ler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,