RuyaTabirleri.com

Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyada ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında gerçekleştirmek istediği, çok uzun yıllardan beri hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için birçok sıkıntıya katlandığı isteklerine ve amaçlarına ulaştığına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi işlere imza atarak yöneticiler tarafından çok üst bir mevkiye getirilerek ödüllendirilmeye ve insanların çok saygı ve sevgi duyduğu itibar sahibi birisi olunacağına alamet edilir.

Rüyada Erkekle İlişkiye Girmek

Rüyada erkekle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki rakiplerinin kendisine üstün geleceğine ve bu yüzden iş hayatı konusunda çok büyük üzüntüler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Rüyada eşiyle ilişkiye girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve çok güzel ve iyi çalışmalar gerçekleştirerek çok hayırlı, bol ve bereketli kazanca sahip olup Allah yolunda yardım etmek için kullanacağına işaret edilir.

Rüyada Ters İlişkiye Girmek

Rüyada ters ilişkiye girmek, normal giden hayat seyrinden çıkmaya, çalışma hayatında zor bir döneme girmeye ve çeşitli şekillerde zarar görmeye alamet eder. Aynı zamanda, aşk hayatında ve aile hayatında istenmedik durumlar ile karşılaşılacağına ve endişeli ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, iki şekilde yorumlanır. Eğer rüyada sevişilen kişi gerçek hayatta rüya sahibinin eşi ise, çok büyük ve hayırlı bir haber alınacağına işaret edilir. Sevişilen kişi rüyayı gören kişinin eşi değilse eğer, çok sıkıntılı ve zor bir döneme girildiğine ve bir problemli bir hayat yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada İlişkiye Girmek ve Kan Görmek

Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağı sırada karşısına çıkan bir engel yüzünden hayallerinin suya düşeceğine tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İlişkiye Girmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ecem (13 Ekim 2014 saat: 19:30)

    Rüyada ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında gerçekleştirmek istediği, çok uzun yıllardan beri hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için birçok sıkıntıya katlandığı isteklerine ve amaçlarına ulaştığına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi işlere imza atarak yöneticiler tarafından çok üst bir mevkiye getirilerek ödüllendirilmeye ve insanların çok saygı ve sevgi duyduğu itibar sahibi birisi olunacağına alamet edilir

  2. sevil (22 Mart 2014 saat: 11:22)

    mrb .gördüğüm rüya kabusa benziyordu . Ben bekarım ve gördüğüm rüyamda dayımla evlenmiştim. Bunun biraz farkındaydım biraz değildim.yeni evliydik ve eşim olan dayım sürekli ilişkiye girmek istiyordu ,hatta birara balkonda annemin ve eski eşi olan yengemin gözleri üzerimizde olduğunu fark edip ben vaz geçiyorum ilişkiden ama evin içerisinde görüyorum ilişkiye girdiğimizi ve cinsel organlarımızı daha sonrasında ise kalabalık bir ailenin yandaki eve kiracı gelmesi ve bizim evin içerisisne giemesi beni rahatsız ediyor ve sonrasında uyandım .bu neye delalettir hocam ayrıca dayımlarla çok görüşen insanlar değiliz uzaktayız onlardan

  3. fehmi yavuzer (05 Mart 2014 saat: 00:08)

    hocam ben ilişkide çok önceden beraber olduğum kız arkadaşım ile ilişkiye giriyordum ama kız arkadaşımın mahrem yeri kanlar içindeydi hasta mısın diye sorduğumda bana ben zaten doğduğumdan beri böyleyim cevabı veriyordu ben ilişkiye girmek istemiyordum ama ısrar ediyor ve kendini sıktığı zaman mahrem bölgesindeki kanı bana atabiliyordu sonrasında uyandım zaten bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim hocam şimdiden tşk ederim iyi çalışmalar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,