RuyaTabirleri.com

Rüyada İlkokul Görmek

Rüyada ilkokul görmek, rüyayı gören kişinin kariyer kadını ya da erkeği olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hayattaki öncelikli isteğinin mesleğinde yükselmek olduğuna ve yaşamının temelini bu doğrultuda oluşturmaya çalıştığına alamet eder. Rüyayı gören kişinin başarısızlığa, yenilgiye, kendisini zayıf, güçsüz ve çaresiz gösterecek durumlara tahammül etmediği anlamına gelir ve adeta zafer kazanmak için yaratıldığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada İlkokul Aşkını Görmek

Rüyayı gören kişinin düşündüğü biri olduğuna ve onun hakkında duyacakları ile merakını gidermeyi başaracağına ve içinin rahat edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin aklına düşen kişinin yakın bir zamanda hiç beklemediği bir yerde karşısına çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada İlkokul Öğrencisi Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında önemli kararlar alacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yaşamının farklı bir anlam kazanacağına işaret eder.

Rüyada İlkokul Arkadaşını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı iş teklifleri alacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine ve büyük insan haline geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin gelip geçici değil, sürekli olacak zaferlere ve başarılara nail olacağına alamet eder.

Rüyada İlkokul Öğretmenini Görmek

Bu rüya iyi anlamlara gelmediği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kendisi için iyi şeyler düşündüğüne inandığı ve onun nasihatlerine riayet ettiği bir kişinin aslında kendisi için kötü amaçları olduğuna yorulur. Göründüğü gibi olmayan bir insana yorulur.

Rüyada İlkokul Önlüğü Görmek

Pek çok şekilde tabir edilebilir. Evde gerçekten bir öğrenci varsa okulda bazı eksikleri olabileceğine rivayet edildiği şeklinde açıklanırken bir diğer yandan da rüya sahibinin öğrencilik hayatının bitmiş olması halinde hayatında güzel olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İlkokul Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ganime halisdemir (29 Ekim 2014 saat: 14:36)

    Merhaba;
    Rüyamda her zaman okuduğum ilk okulumu görüyorum.Her ne olursa olsun ne yaşarsam yaşayım ya okul da yada okulun bahçesinde yaşamış oluyorum.Bugün yine rüyam da ilk okulumu gördüm.Bir arkadaşıma evlilik teklifi ediliyordu.Ve ben bazen bu okulda kendimi hala okuyarak görüyorum.Fakat çocuk olarak değil.Bir birey olarak okuyor görüyorum.Bazen de rüyam da bu okulun merdivenlerinden çıkarken düşüyorum.Merdiven sağlam olmuyor rüyalarımda.Neden hep bu okulu görüyorum bilmiyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Hoşçakalın..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,