RuyaTabirleri.com

Rüyada İmam Görmek

Rüyada imam görmek, dünya yaşantısından, malından ve nimetlerinden hayır bulmaya, uzun ve sağlıklı ömre, keyif ve şifa bulmaya tabir edilir. Dünya hayatının rahat ve esenlikle geçeceğine, işlerde başarılar elde etmeye, kazancın yerinde olmasına delalet eder. Rüyasında imam gören kişinin, büyük dertleri, sıkıntıları ve zorlukları olmaz. Rüya sahibi başta ailesi olmak üzere çevresindeki herkesten hayır ve yardım görür. Bu kişi dünyanın tüm nimetlerinden bolca yararlanacak, fakirliğinden kurtulup, rahata erecektir. Rüyada imam görmek, rüya sahibi için müjdeli haberler geleceğine, sürpriz olaylar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada İmam Olduğunu Görmek

Tüm hayallerin gerçekleşmesine, dertlerin bitmesine, problemlerin çözüme kavuşturulmasına delalet eder. Rüya sahibi işinde büyük bir başarıya imza atacak ve yönetici koltuğuna oturacak demektir. Rüyasında imam olduğunu gören kişi, rahatlık içinde keyfince bir hayat sürecek demektir.

Rüyada İmam Nikâhı Görmek

Hayırlı kimselerden gelecek olan helal ve hayırlı nimete delalet eder. Rüya sahibinin, iyi kişilerden göreceği destek sayesinde hane içindeki huzuru ve mutluluğu yerine gelecek, aşı, ekmeği çoğalacaktır.

Rüyada İmam Olup Namaz Kıldırmak

Rüyasında imam olup, namaz kıldırdığını gören kişinin başka bir kimseye şahitlik yapmak gibi büyük bir desteği olacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibi bu kişiden büyük iyilik ve hayır görecek, kendisine bir ömür minnet duyacaktır.

Rüyada İmam Hüseyin’i Görmek

Rüyada imam Hüseyin’i gören kişi, dikkat çekecek ve çok konuşulacak kadar başarılı ve güzel işler yapacak diye ifade edilir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı büyük başarılar ve büyük zaferlerle dolacak demektir.

Rüyada Hoca Görmek

Rüyada hoca görmek, rüya sahibinin hidayete ermesine, sadece bu dünya için değil aynı zamanda ahiret hayatı için de güzel ve hayırlı işler yaparak yaşamasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İmam Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ufuk (12 Aralık 2015 saat: 09:01)

  Benim isim guvenlik ruyamda nobet tutugum kulubenin 100 metre ilersinde takim elbiseli yuzunu secemedigim birini goruyorum sesleniyorum isaret yapiyorum ama bana donuyo ama beni gormuyo ve arkasini donup gidiyo o anda benim 2 3 katim bi insan beliriyo yanimda onunda yuzunu goremiyorum ama ona sordum bu gelen bagirdigim halde beni gormeyen kimdi dedim oda o imamdi dedi ve kayboldu oyle uyandim

 2. Yasin (30 Kasım 2015 saat: 04:45)

  Rüyada Bizim köyde tanımadığın bir adamın Bizim köye Hoca olduğunu gördüm ormanda odun yaptığını büyük büyük ağaçları parçalamak için çaba sarf ettiğini gördüm baya bir işi vardı çalışırken cübbesini giymişti büyük büyük ağaçları üst üste dizmişti

 3. Süleyman (02 Ekim 2015 saat: 09:56)

  imamın motorsikletiyle yolculuk yapıyoruz derken önümüze yüksekçe engel cıkıyor motorla o engeli gecmeye çalışırken engelin arkasında büyükçe çukur görüyoruz imam riske girip çukurun fazla derin olmadığını düşünüp cukurdam gecmeyi deniyor ama olmuyor bende kolundan tutup çekiyorum

 4. Abdulkadir (12 Eylül 2015 saat: 00:50)

  Rüyamda mahallemizin camiinde tanıdığım imamı gördüm bana gülümseyerek cübbesini giydirdi ve hutbeye çıkardı hutbeye başladığımda kadınlar ve erkekler bir arada idi ve çocuklar şeker dağıtıyorlardı.
  Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 5. yunus (28 Temmuz 2015 saat: 16:32)

  Ruyamda bi kac kisiyle apartman boslugundayiz sonra bizim caminin imami gozukuyo elinde 1 legen meyve ile yunus kim diyo ben de benim diyorum al bu meyveyi kafana sür diyo ama meyve cok degisik bi meyve mor bi duta benzio sonra ruyamda baskasina anlatiyorum kurek agaci meyvesi bu gibi bisey soyluo bu kadar

 6. Soner (12 Temmuz 2015 saat: 08:58)

  Selamınaleyküm,hayır olsun rüyamda yeni yapılan bir yolun patikasında ben ve ailem Yürür iken annemin sol ayağı burkuluyor ve yere oturuyor annemin canı çok yanıyor ve acı ile bileğini tutuyor, o andada af buyurun annemin göğüsü yandan Açılıyor bende anne Önünü kapatsana imam efendi geçiyor diyorum ve Arabanın üstünde beyaz sarılklı ve beyaz elbiseli imam benim önümden anneme arkadan yaklaşıyor geliyor o yüzden annem göremediği için neden onun uyardığımı anlamıyor.ve hayır olsun Rüyam son buluyor acaba rüyamın tabiri nedir?selamet ile.

 7. Ferec (27 Şubat 2015 saat: 20:45)

  selam ben ruyamda Imam Huseyni gordum bu arada kardeşim iş arıyor bana kardeşim için işi kendisi bulacağını söyledi. 1 hafta Sonra yine gördüm ve “Elhemdülillahı Okudum geriye kaldı Kulfuallah” söyledi.
  ama kardeşim hayla bir iş bulamadı yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim

 8. haluk emre aksoy (14 Şubat 2015 saat: 14:13)

  Rüyamda içime şeytan Girmişti bunun için ailem (babam hariç) beni bir alime götürdüler. Götürülen alim de babam çıktı sonra ben oradan kacarken babamın yanındaki sarı yeşil ve mavi hocalardan (babamın altındaki hocalar) sarı cuppeli sarikli hoca beni yakaladi ve geri getirdi şeytanın çıkarılması için

 9. ugur (28 Ocak 2015 saat: 11:36)

  ruyamda kendime ait kazilmis acik ici beyaz bir mezara bakiyorum. gayet nizamu bir mezar ve birazdan oraya defnedilcekmisim. ancak korku ve endise yok . biraz uzuntu . ayakta ve normal kiyafetimleyim. cevremdekilere (kimse varmi bilmiyorum) iste dunya hayati diyorum. sonra olmedigimi dusunuyorum canlimi defnedilecegimi nasil hazirlanacagimi dusunup imama sormaya karar veriyorum. imamin kapisini acinca odasinda bir masaya dayanmis uzerinde bornoz(ciplak degil altinda kiyafet var bornozuda benimki sanki) var. canli oldugumu soyleyince sasece gulumsuyor ve baska bir kisma hazilanmaya gidiyor. ve uyaniyorum

 10. yaşar (11 Eylül 2014 saat: 16:37)

  ben rüyamda bana hayatımda düşmanlık yapan insanları gördüm.telefonla görüştüm.onların kızı benim amcamın hanımı tanıdıklarını ve o yengemin altını çok sevdiğini her ay altın aldığını söylediler telefonda.ben o an amcamların yanında buldum.ve yengeme onları anlatırken amca oğlunun torunu küçük çocuk varmış benim kuçağıma verdiler.çocuğu avuturken pencerenin kenarından çocuk dışarı doğru sarktı ben zor bela çocuğu tuttum.ve karşıda camii varmış.caminin balkonu var balkonda imam cumhur başkanımız recep bey bana bağırıyor ve ismimi söyleyerek ne ediyon çocuk mu baktırıyorlar sana die bağırdı.ve yanındaki cemaatde gülerek bana alay ettiler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,