RuyaTabirleri.com

Rüyada İmam Nikahı Görmek

Rüyada imam nikahı görmek, Allah’ın izni olmayan işlere girişmeyen ve her zaman inancının emrettiği şekilde yaşayan, Allah sevgisi ile hareket eden ve yoluna çıkan her şeye karşı büyük bir merhamet ve sevgiyle yaklaşan rüya sahibinin şanslı, mutlu ve rızkı bol bir hayata sahip olacağını ifade eder. İmam nikahı koymak herkesin beğeneceği ve onay göstereceği bir kimse ile nikah kıyılacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada İmam Nikahı Kıydırmak

Bir bayanın imam nikahı kıydırdığını görmesi, her zaman helal lokma yiyen ve eşine sadakati ile beğeni toplayan, merhametli, sahip olduğu zenginliği ile böbürlenmeyen ve anne babasına da dahil olmak üzere tüm ailesine en iyi şekilde davranan biriye evleneceği anlamına gelir. İmam nikahı kıydırdığını göre bekar erkekler için kendilerinden çok genç bir kızla evlenecekleri anlamına gelirken, öte yandan ailesinin isteği ile bir evlilik gerçekleştirmek manasına da gelir. İmam nikâhı kıydırdığını gören yaşlı kimselerin eşleri vefat eder.

Rüyada İmam Nikahı Kıyan Hoca Görmek

Özgürlüğünü seven fakat özgür olmak adına yaptığı hareketlerde aşırılığa giden ve sorumluluklarını da bir süre sonra dikkate almayan rüya sahibinin başına gelen bir olay sonrasında ayılması anlamına gelir. İmam nikahı kıyan hoca görenler bekarsa, arkadaşlarının vesile olacağı ya da önereceği bir kimse ile tanışarak flört edeceğini ancak kimseyi beğenmediği için daha uzun süreler boyunca yalnız kalmaya devam edeceğine işarettir.

Rüyada İmam Nikahı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin inanç konusunda kafasının karışık olmasının yanı sıra, evlilik ve ilişkiler konusunda da epey karışık bir akla sahip olduğunun işaretidir. İmam nikahı görenlerin ailelerinde boşanmalar gündeme gelmiş olabilir ve kişi ayrı anne ve baba ile yaşamasından dolayı aile birliğine inanmadan büyümüş olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İmam Nikahı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet (10 Ekim 2016 saat: 23:54)

  Rüyamda kız kardeşimin ayrıldığı eşi ile tekrar imam nikahı kıyılacaktı fakat o ara nikahı koyacak olan kişi bir ip aldı ve düğüm atmaya çalıştı ip düğüm tutmayınca ipi atarak bu nikah olmaz dedi ve kalktı gitti. Bununla alakalı yorum yapabilirmisiniz..

 2. medine (02 Ekim 2016 saat: 10:30)

  selamünaleyküm okurum ben rüyamda birisiyle nişanlanıyprdum sonra nişanı atıyordum aradan zaman bile geçmeden aynı kişi ile imam nikahı kıyıyordum ama çocuk bana ben nazamaz kılmayı bile bilmiyorum diyordu aklım çok karıştı altın gördüm birde şimdi bu ne manaya gelir

 3. Betül (24 Eylül 2016 saat: 12:30)

  Şuan nişanlı olduğum kişi rüyamda birine yardım etmek istiyor ve bana birine yardım edeceğim bundan dolayı onunla resmi nikah ile evleneceğim senle imam nikahı ile diye bana anlatıyor. Ben bunu kabul etmiyorum. Benle evleneceksin diye ağlıyorum. Bu şekilde bir rüya gördüm acaba neden görmüş olabilirim.

 4. sevil (11 Temmuz 2016 saat: 18:59)

  Selamın aleyküm cümleten.Şöyle başlayayım.Beni sevmeyen ama benim uzaktan sevdiğim bi adam var.Rüyamda onların evine gittim ve ailesi de oradaydı bişey konuşuldu imam nikahı kıyıldı bize evlendik.Sonra bi odaya geçtik odada bi yatak bı de çekyat vardı ben yatağa baktım sonra resmi nikahımız da yarın kıyılacak dedi ben çekyata geçtım o da yatağa geçti.o yatakta uyudu ben de çekyatta uyudum sonrasını hatırlamıyorum.ACaba ne anlama geliyor beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevineceğim.

 5. esra (24 Haziran 2016 saat: 10:15)

  Rüyamda birileriyle anlaşma yapıyodum.belli bi süre bi erkekle imam nikahlı olup sonra boşanacaktık.imam nikahı kıydırmaya gittik.fakat imam nikahı kıyan kişi hastanede hasta yatıyodu.bi kitap verildi bisyleri okumam istendi.ama okuyamamıştım sürekli engel çıkıyodu.imam nikahi kıyan kişi hoca deildi.ve para aliyodu bizden nikah için.yanımda 3 4 kadin vardi onlar nikah için hadi oku hadi yap seklinde konusuyolardi.sonra uyandim

 6. Gunay (22 Kasım 2015 saat: 08:26)

  Sevgili olurum ben şu anda birini çok seviyorum .biraz engellerimız .imam nikahli evlenmek istiyorum .fakat rüyamda eski imam nikahli eşimi gördüm .sanırım bana hediye almamıştir .o gün özel bir gündü .arabasıyla beni bir yere götürüyor du orda ünlü biri vardı fotoğraf falan cekiliyirdum.yüzüne baktımm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,