RuyaTabirleri.com

Rüyada İmtihan Görmek

Rüyada imtihan görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntıyı çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, bu sayede başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına delalet eder.

Rüyada İmtihan Olmak

Rüya sahibinin, iş hayatının kısa bir zaman içinde çok büyük bir çıkış göstereceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, sıkıntılarının daha da artacağına ve ortaya koyduğu çalışmaları kıskanan kişilerin yapacağı bazı karalama çalışmaları ile çok sorun yaşayacağına alamet eder.

Rüyada İmtihan Kazanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatının kısa süreli bir şekilde kesilmesinin ardından çok doğru ve başarılı adımlar atarak bu durumu düzelteceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına ve kazançlı bazı adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada İmtihana Girmek

Rüya sahibinin, çok daha rahat bir hayata girmek için bazı kararlar alacağına, bu kararlara bağlı olarak çok doğru işlere gireceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına işaret eder.

Rüyada İmtihan Olduğunu Görmek

Aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanan rüya sahibinin, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldırmak için çabalayacağına,  kısa bir zaman içinde aile bireylerini barıştıracağına ve yaşanan kırgınlıkları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada İmtihan Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin, kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!