RuyaTabirleri.com

Rüyada İmza Görmek

Rüyada imza görmek, hayallerin ve hedeflerin çok yüksek olmasına ayrıca azla yetinmeyen, hep daha iyisini ve daha fazlasını isteyen bir kişiye delalet eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca en güzelinin, en kalitelinin ve en ulaşılmaz olanın peşinden gideceğine ve her defasında da başarılı olacağına işaret eder. Bu rüya, hırslı, azimli, çalışkan ve mücadeleci bir kimse ile açıklanır.

Rüyada İmza Atmak

Rüyada imza atmak, rüya sahibinin hiçbir zaman yeninden denemekten vazgeçemeyeceğine ve her düştüğünde daha güçlü ayağa kalkacağına işaret eder. Kişinin hayatında hayal kırıklığına ve tereddütte yer yoktur diye yorumlanır.

Rüyada İmza Almak

Rüyada imza almak, rüyayı gören kişinin işlerini büyüteceğine ve bunun için bir kişiden hem maddi hem manevi destek alarak, fikir birliği edeceğine işaret eder. Kişi, çok karlı ve güzel işlere girecek, sonunda da kazançlı çıkan taraf olacak demektir.

Rüyada Beyaz Kâğıda İmza Atmak

Rüyada beyaz bir kâğıda imza attığını gören kişi, hayırlı olacak iş ya da ortaklık teklifi alacak, çok isteyerek evet diyeceği bu işten yana da yüzü gülecektir diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin tıkanmış kalmış hayatı bir anda açılacak ve başarılarının ardı arkası kesilmeyecektir.

Rüyada İmza İstemek

Rüyada imza istemek, hem vakitten hem de nakitten yana kara geçecek işlere girişmeye ve ticaret hayatının en bereketli ve en verimli dönemini yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi geçim sıkıntısıyla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini artık mazide bırakacaktır.

Rüyada İmza Sirküsü Görmek

Rüyada imza sirküsü görmek, rüya sahibinin kasasının genişleyeceğine delalet eder. Ticaret ehli olmaya, yapılan işin kusursuzluğu sayesinde ün kazanmaya ve elde edilen başarıların herkes tarafından takdir toplamasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,