RuyaTabirleri.com

Rüyada İmza Görmek

Rüyada imza görmek, hayallerin ve hedeflerin çok yüksek olmasına ayrıca azla yetinmeyen, hep daha iyisini ve daha fazlasını isteyen bir kişiye delalet eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca en güzelinin, en kalitelinin ve en ulaşılmaz olanın peşinden gideceğine ve her defasında da başarılı olacağına işaret eder. Bu rüya, hırslı, azimli, çalışkan ve mücadeleci bir kimse ile açıklanır.

Rüyada İmza Atmak

Rüyada imza atmak, rüya sahibinin hiçbir zaman yeninden denemekten vazgeçemeyeceğine ve her düştüğünde daha güçlü ayağa kalkacağına işaret eder. Kişinin hayatında hayal kırıklığına ve tereddütte yer yoktur diye yorumlanır.

Rüyada İmza Almak

Rüyada imza almak, rüyayı gören kişinin işlerini büyüteceğine ve bunun için bir kişiden hem maddi hem manevi destek alarak, fikir birliği edeceğine işaret eder. Kişi, çok karlı ve güzel işlere girecek, sonunda da kazançlı çıkan taraf olacak demektir.

Rüyada Beyaz Kâğıda İmza Atmak

Rüyada beyaz bir kâğıda imza attığını gören kişi, hayırlı olacak iş ya da ortaklık teklifi alacak, çok isteyerek evet diyeceği bu işten yana da yüzü gülecektir diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin tıkanmış kalmış hayatı bir anda açılacak ve başarılarının ardı arkası kesilmeyecektir.

Rüyada İmza İstemek

Rüyada imza istemek, hem vakitten hem de nakitten yana kara geçecek işlere girişmeye ve ticaret hayatının en bereketli ve en verimli dönemini yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi geçim sıkıntısıyla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini artık mazide bırakacaktır.

Rüyada İmza Sirküsü Görmek

Rüyada imza sirküsü görmek, rüya sahibinin kasasının genişleyeceğine delalet eder. Ticaret ehli olmaya, yapılan işin kusursuzluğu sayesinde ün kazanmaya ve elde edilen başarıların herkes tarafından takdir toplamasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İmza Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nazıfe (23 Kasım 2015 saat: 18:07)

    Kucağımda bır erkek 8 9 aylık bebek vardı.şu and 24 yaşındaki oğlumun 7 yaşındaki haliyle oda yanımdayıdı birçok taze pideler gördüm ve 7 yaşındaki haliyle görmüş oldugum oglum en büyük ve en güzel pideyi aldı ikimiz paylaştık birazını yedik daha sonra buzdolabında poşetlere vakkumlanmış köy peynirleri gördüm birtanesini açtım ve tattım

  2. Ali (18 Eylül 2015 saat: 10:48)

    Ben bu rüyayı ikinci kez görüyorum birincisinde aynı şekilde görmüştüm ama sonunda cezaevinden çıkıyordum hatta rüya polis arabasında kelepçelenmişim halde başlıyor af çıkıyor kurtuluyoruz kelepçelerden sonra rüya başlıyor aynı şekilde Bız marketi soyucaz ama ben işin içine girmeden yararlanmaya çalışıyorum ama giriyorum sonunda da at arabasıyla soygun yapıyoruz 10 kişi rahat varız erkekli kızlı çalıştığım iş yerinden hepsi sonra marketi soyuyoruz çuval çuval para çıkıyor at arabasına biniyoruz ama atı yok öyle gidiyoruz tam binecekken ben beyaz saçlı kadın diye bağırmaya başlıyor millet kaçıyoruz hızlıca kadın bana bakıyor dik dik sonra çalıştığım işyerine geçiyoruz bi anda işyerimdeyiz arabayı durduruyorum saklanıyorum ben milleti korkutucam sonra herkes Gelıyo yavaş yavaş ardından 1. Rüyamdaki adam aynı adam Gelıyo önceki rüyamda kağıt imzalatan sorguya çeken adam aha fbi geldi diyoruz bizlere aynı kağıtları dosyaları veriyor alın inceleyin falan diyor bakıyoruz herkeste var bende yok sonra adam banada veriyor ama bana verdiği benım dosyam milletin ki karışık bana verdiği imzamı falan görüyorum ifademi falan arıyorum bu kadarını hatırlıyorum

  3. mehmet ali (31 Ocak 2015 saat: 11:49)

    Rüyamda kel bir adam bana bir kağıda imza atmam için baskı yapıp tehdit ediyordu. Ben kararsız kaldım. İmza atmamayı tercih ettim sonra bir baktım ki arkadaşım kağıda benim imzamı taklit etmiş. Ben çok öfkelendim. Üzerine atılıp onu boğazladım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,