RuyaTabirleri.com

Rüyada İnci Görmek

Rüyada inci görmek estetiği ve zarafeti simgeler. Rüya sahibi için inci gibi dizilmiş boy boy evlatlar anlamına gelir. Rüyada inci gören kişi tıpkı inci taneleri gibi gözünden yaş akmasına neden olacak haberler alacak demektir. Rüyada inci gören kişi mutlaka hayırlı bir haber alır ya da kendisi için çok hayırlı olacak ve hayatının kalan kısmı için de uğur getirecek bir olay yaşar. Rüyada inci görmek aynı zamanda mal varlığı ile telaffuz edilir. Rüya sahibinin büyük bir mal varlığının olacağına ve herkesin imreneceği bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Rüya sahibinin beyaz atlı prensine kavuşacağına ve mutluluktan gözünün hiçbir şey görmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi, dünyanın en mutlu insanı kendisiymiş gibi hissedecek demektir.

Rüyada İnci Küpe Görmek

Rüya sahibinin çok sevineceği, heyecanlanacağı ve kendisini çok özel, çok değerli hissedeceği sözler işiteceği anlamına gelirken aynı zamanda da güzel haberler duymaya delalet eder.

Rüyada İnci Yüzük Görmek

Helal ve hayırlı kazançtır. Rüya sahibi işlerini büyütecek ve yeni sermayeler elde edecektir.

Rüyada İnci Almak

Kültür zenginliğidir. Çok okumaya ve kültürlü olmaya, bu sayede de herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya işaret eder.

Rüyada İnci Satmak

Rüya sahibinin ahireti unutup, sadece dünya ve dünya malı için yaşamaya daldığına delalet eder. Rüya sahibi yaradanı ve şükretmeyi unutmuş, sadece daha fazlasını elde etmek için yaşar olmuş diye tabir edilir.

Rüyada İnci Yutmak

Rüyasında inci yutan kişi haksızlık karşısında susarak, günaha ortak olacak demektir. Rüya sahibi bir olay karşısında haklı olanı savunmak yerine susarak ihanet edecek ve günaha girecektir.

Rüyada İnci Tanesi Görmek

Bir erkek evlat sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,