RuyaTabirleri.com

Rüyada İnci Kolye Görmek

Rüyada inci kolye görmek, kişinin gözyaşı dökeceğine ve uzun süre boyunca ağlayacağı pek çok olay yaşayacağı anlamına gelir. Bekar bir genç kız inci kolye görür se, bu çok sayıda kısmete sahip olacağını ve evleneceğini işaret eder. Genç ve bekar hanımlar için birkaç dünür arasında kalmaya ve aşk hayatında ikircik yaşamaya da işaret eder. Rüyasında inci kolye gören kişi evli bir bayansa hamile kalır, eşi çok büyük ve pahalı bir hediye alır, ailesinden miras olarak bir gayrimenkul sahibi olur.

Rüyada Dizilmiş İnci Görmek

Özellikle evlat sahibi olmak isteyenler için çok hayırlı bir rüyadır.  Evli kadınlar için gebe kalmaya işaret eden rüyada eğer kişi incileri ipe kendisi geçiriyorsa bu durumda çok sevineceği ve mutluluktan gözyaşı dökeceği olaylar yaşar.

Rüyada İnci Kolyenin Dağıldığını Görmek

Rüyasında inci kolyesinin ipinin koptuğunu ve incilerin dağıldığını gören kişinin aşk hayatı allak bullak olur. Evli ise boşanır. Bekar ve nişanlı ise nişanlısından ayrılır. Duygusal anlamda da kişinin ruhsal bir çöküş yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada incilerin dağıldığını görmek uğursuzluk sebebidir ve kişinin tüm işlerinin aksi gideceğini, kısmetlerinin sona ereceğini ve içe kapanık, mutsuz bir hayat süreceğini bildirir.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Bekar kimseler için ani gelişen bir evliliğe, bekar erkekler için zengin bir hanımı zevce olarak almaya, yaşlı kimseler için torun sahibi olmaya ve aynı zamanda gebe kalmaya da işarettir. Rüyasında inci kolye takan kişi büyük bir ikramiye kazanır, değeri çok yüksek bir hediye alır ve çok aşığı olur. Zaman zaman inci kolye takmak psikolojik açıdan çok hassas bir döneme girildiğini ve kişinin aşırı duygusal olduğunu da gösterir. Farklı bir yoruma göre, rüyasında inci kolye takan kişi kararlarını her zaman duyguları ile alır ve mantığını devreye sokmadığı için sürekli hata yapar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İnci Kolye Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Minda (16 Kasım 2016 saat: 09:44)

    Ben rüyamda otobüste oturuyorum arkamda tanıdığım bir bayan boynundaki beyaz incili ucundada ataturk var çıkarıp bana veriyor bende alıp ataturku öpüyor sonra boynuma takıyorum. Otobüsten iniyoruz yolda yürüyoruz kızlar ile sibra bir arkadaşım ayağındaki çoraptan rahatsız oluyor bende ayak numaran kaç değiştirelim diyorum oda söylüyor ben çorabımı ona oda bana veriyormuş ama ikimizinde çorap rengi beyaz sonra oda rahat ediyor bende.

  2. gulçin (28 Ekim 2016 saat: 07:06)

    Merhaba.ben taki satyormuşum.çok sevdiğim bir hocami boynunda inci kolye ve bileğindede inciden bileklik takiliydi.benim takilarima bakiyordu.yesil bir yuzuk ve kupe beyendi o kupeyi hocamin kulagina takma calisirken uyandim.calisirken uyandim.ben daha once taki satmistim.takilarim guzel deilmis ama yinede bana yardim olsun die almak istiyordu.ve karisik takilarin icinden en guzellerini buldu hocam.

  3. Ayse (13 Eylül 2016 saat: 06:11)

    Rüüyamda arefe akşamı sayın cumhurbaşkanım mızı gördüm bana ömrümde görmediğim kadar güzel 5 tane inci bileklik verdi koluma taktım konuşurken cumhurbaşkanımızın evine hırsız girmiş ziynet eşyalarını almış cumhurbaşkanımıza dedimki ihtiyacınız varsa bana verdiğiniz bilek ilkleri verim dedim onlar senin ben sana verdim dedi bileklik ler çok güzeldi koluma taktım hayranlıkla bakarken bukadar güzel olurmu bir inci derken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,