RuyaTabirleri.com

Rüyada İncil Görmek

Rüyada incil görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri yaşadığı başıboş hayatı, hayat içinde yaptığı hataları ve işlediği günahları düşünerek kendi kendine üzüntü duyması ve pişman olarak, yaptığı kötülükleri düzeltmek ve zarar verdiği insanlardan özür dilemek için çabalamasına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, sürekli aynı şekilde devam eden hayatını gözden geçirerek nasıl düzene sokabileceğini ve nasıl daha iyi ve daha farklı bir hayat kurabileceğini düşündüğüne delalet edilir.

Rüyada İncil Okumak

Rüyada incil okumak, yaşanan türlü sorun ve sıkıntılara ve yaşanan tartışmalara rağmen üzülmek yerine morali yüksek tutarak yeni çözümler bulmaya ve sorunlardan çıkış yolu bulmaya çalışmaya yorumlanır.

Rüyada İncil Dinlemek

Rüyada incil dinlemek, içinde bulunduğu sosyal hayat ve iş hayatı içerisindeki onca ahlak bozucu ya da haram şeye rağmen rüya sahibinin harama el uzatmadığına, kötü şeylerden sakınıp namahreme bakmadığına ve çok kötü hallere düşse bile yalan söylemeyip kimseye ihanet etmediğine tabir edilir.

Rüyada İncil Bölümleri Görmek

Rüyada incil bölümleri görmek, aile hayatında ve iş hayatında yaşanan sorunları çözmek için eş, dost ya da akrabalardan yardım alınmasına, alınan yardım sayesinde sorunların ve sıkıntıların çözülmesine ve rüyayı gören kişinin bu sayede kendisi ile ilgili derin ve hayatını olumlu yönde etkileyecek güzel kararlar vermesine işaret eder.

Rüyada İncil Almak

Rüyada incil almak, iş hayatında ve sosyal hayatta ilgi çeken ancak daha sonra pişmanlık yaratan dünyevi şeylerden kaçmaya ve Allah sığınıp ondan yardım ve af dilemeye delalet edilir.

Rüyada İncil Yakmak

Rüyada incil yakmak, hayatta yapılmış hatalardan ve işlenen günahlardan ve ister istemez söylenen yalanlardan pişman olup vicdan azabı çekerek Allah’a yalvarmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!