RuyaTabirleri.com

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, servete ve zenginliğe kavuşmaya fakat geldiği yeri de hiçbir zaman unutmamaya ve inkâr etmemeye işaret eder. Rüya sahibi, yıllarca emek harcayarak, sabırla ve tırnakları ile kazıya kazıya geleceği patron koltuğunda fakirlik günlerini unutmadan, hayatı boyunca yokluk içinde olan düşkün kişilere hayır yapacaktır. Rüyada incir ağacı görmek, rüya sahibi için aynı zamanda da dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişiye işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada İncir Ağacından İncir Yemek

Bol rızık ve hayır görmek ile tabir edilir. Rüya sahibi işlerinde başarıya ulaşacak ve iyi paralar kazanacak demektir. Bu rüya hastalar için sağlık bulmaya, dertliler için esenliğe kavuşmaya delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Kesmek

Uğursuzluktur. Rüya sahibinin kendi kısmetine kendisinin mani olacağına yorulur. Rüyada incir ağacı kesen kişi için kendi bindiği dalı kesmek deyimi kullanılır. Yani rızkının geleceği bir kapıyı kendi eli ile kapaması anlamına gelir.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek

Karlı bir yatırım yapmak ve pek çok başarılı iş adamları ile bir araya gelerek büyük bir iş için ortak hareket etmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada İncir Ağacından Düşmek

Rüya sahibinin kendisine çok emek veren, fedakârlık yapan ve hayrı dokunan bir kişiye karşı vefasızlık ve nankörlük etmesine yorulur. Rüya sahibi bu kişinin değerini ancak onu kaybettikten sonra anlayacak demektir.

Rüyada İncir Yemek

Rüya sahibinin oturarak kazandığı paraya delalet eder. İncir yemek, zevki sefa içinde yaşamaya, rızıksız ve işsiz kalmamaya tabir edilir. Rüya sahibi şanslı kullar arasındadır ki Allah tarafından her daim kendisine açılacak temiz bir kapı vardır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,