RuyaTabirleri.com

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, servete ve zenginliğe kavuşmaya fakat geldiği yeri de hiçbir zaman unutmamaya ve inkâr etmemeye işaret eder. Rüya sahibi, yıllarca emek harcayarak, sabırla ve tırnakları ile kazıya kazıya geleceği patron koltuğunda fakirlik günlerini unutmadan, hayatı boyunca yokluk içinde olan düşkün kişilere hayır yapacaktır. Rüyada incir ağacı görmek, rüya sahibi için aynı zamanda da dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişiye işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada İncir Ağacından İncir Yemek

Bol rızık ve hayır görmek ile tabir edilir. Rüya sahibi işlerinde başarıya ulaşacak ve iyi paralar kazanacak demektir. Bu rüya hastalar için sağlık bulmaya, dertliler için esenliğe kavuşmaya delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Kesmek

Uğursuzluktur. Rüya sahibinin kendi kısmetine kendisinin mani olacağına yorulur. Rüyada incir ağacı kesen kişi için kendi bindiği dalı kesmek deyimi kullanılır. Yani rızkının geleceği bir kapıyı kendi eli ile kapaması anlamına gelir.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek

Karlı bir yatırım yapmak ve pek çok başarılı iş adamları ile bir araya gelerek büyük bir iş için ortak hareket etmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada İncir Ağacından Düşmek

Rüya sahibinin kendisine çok emek veren, fedakârlık yapan ve hayrı dokunan bir kişiye karşı vefasızlık ve nankörlük etmesine yorulur. Rüya sahibi bu kişinin değerini ancak onu kaybettikten sonra anlayacak demektir.

Rüyada İncir Yemek

Rüya sahibinin oturarak kazandığı paraya delalet eder. İncir yemek, zevki sefa içinde yaşamaya, rızıksız ve işsiz kalmamaya tabir edilir. Rüya sahibi şanslı kullar arasındadır ki Allah tarafından her daim kendisine açılacak temiz bir kapı vardır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İncir Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. selahattin kocayigit (08 Ekim 2014 saat: 10:45)

  Rüyamda evimizin arkasında bir incir ağacı var ve o ağaç kalın gövdesinden en ince dalına kadar süt salgiliyor,sıvı halde değil,yarı akışkan bir sekilde komple süt dolu vücudu,öyle cok ki ağaca baktığım pencerenin hemen önünden tavandan yere kadar saydam bir kabuk oluşturmuş,arkadaşım evde çağırıyorum onu gel bak ne yapmış ağaç diye geliyor bakıyor sonra kiriyoruz o tavandan aşağı kadar olan ince sut tabakasını elimizle vurarak,yatağın üstüne buz dolabindaki dondurucunun içindeki buza benzer parçalar halinde dökülüyor ve uyanıyorum..

 2. semra (11 Şubat 2014 saat: 09:43)

  rüyamda annem ve 2 tane ablamla çimenlerin üstünde incir ağacının altında oturuyoruz. kafamı kaldırıp bakıyorum incirler çok güzel olmuş ve anneme diyorumki toplimde yiyelim ..annem de bana: başkasının ağacı toplayamayız ancak olgunlaşıp yere düşünce düşenleri yiyebiliriz diyo

  bende ellerimi açıp dua ediyorum allahım ne olgunlaşıp düşsünler bizde ondan yiyelim diyorum
  ve 1 dk geçmeden 5-6 tane olgunlaşıp düşüyo annemle birlikte yiyoruz çok tatlılarda hatta bazıları çok olgunlaşmıştı…..

 3. selma (03 Ocak 2014 saat: 16:17)

  ruyamda cami görüyorum cok kalabalık oturanlar abdes alanlar felan var bende askılı tisörtle dolasıyom kendi kendime kızıyorum burda niye böle dolasıyorum diye sonra caminin yanında incir ağacı var ona cıkıyorum ordan işyerine gececeğim bir anda butun dalları eziliyor dallarla birlikde yere iniyorum incir ağacı da gövdesinden catırdaya baskadı kırıldını gördüm kimse benim yapdımı görmesin diye de kenara cekildim yorumunuz icin simdiden cok tesekürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,