RuyaTabirleri.com

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek her zaman iyiye yorulur şans, bereket, rızık ve kısmet anlamına gelir. Olgunlaşmış, nerdeyse çürümeye yüz tutmuş incir ise ziyadesiyle elde edilecek kazanç ya da rızık anlamına gelir. İncirin tamamen çürümüş, bozulmuş ve hatta kurtlanmış olması yine kısmettir ama aynı zamanda düşman, haset ve çekemeyen komşu ya da arkadaş anlamına gelmektedir. Rüyasında incir satın aldığını gören kişi, bol rızık ve bol kazanç elde edecek demektir. Rüyada incir ağacı görmek din karşıtlarının yanında yer aldığı çok nüfuslu, varlıklı ve güçlü bir kimseye delalet eder. Rüyada incir yemek sevince, mutluluğa ve kişinin keyfinin yerinde oluşuna işaret eder. Rüyada incir ağacında hem incir hem de yaprağını görmek sıkıntı ve keder anlamına gelir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek soyun devamına nesillerin ve evlatların çokluğuna delalet eder. Aynı zamanda berekettir. Mevsiminde yenen incir, rüya sahibi için hayırlı olaylara ve hayırlı olacak işlere delalet eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek çok hayırlıdır. Rüyasında kuru incir gören kişinin mal varlığı artar ve zengin olur. Kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar.

Rüyada Tatlı İncir Görmek

Rüyada olgun, tatlı ve güzel incir görmek zenginliğin git gide artacağına ve çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir görmek, soluk ve sarı benizli birine işaret eder. Sarı incir görmek iyi değildir, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve rüya sahibinin sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek, kişinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Rüyasında siyah incir gören kişi, yaptığı bir iş sonrasında çok pişman olup vicdan azabı çekecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İncir Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gülsüm DAYIBASI (12 Kasım 2015 saat: 20:16)

  Eşimle sokakta yürürken bir kapıdan baktık bahçesi geniştir birsürü kabaklar birtanesi kolkadaruzun ama yarısı yeşil yarısında sarı, ben onu istemedim sarıkabak olsun dedim, orda ki bir adam banabirkaç tane uzun havuç verdi, orda bi 1/2 yaşlarında çocuk vardı ona verdim aldı erkektı çocuk . Yantarafta rafta kuru incirler, zeytin , roka, maydanozlar var eşim kolunu ikiyana açarak kucaklıyor almak için sahibine kabaklabirlikte 100tl olur diyor, yorumlarınız memnun olurum teşekkür

 2. emine (11 Kasım 2015 saat: 07:37)

  Rüyamda çocukken oturduğumuz ev satılıkmış ve ben oğlumla o evdeyim sadece çocuklarımdan oğlum var yanımda kızımı görmüyorum. Evde biranda şimdiki komşularım beliriyor.otuurken evim satılıyor satılık tabelalarını alıyorum eşyaları topluyorum biranda elimde bir poşet incir oluyor bakıyorum srviniyorum .şunu söyliyim aynı zamanda gerçekte evim satılık.

 3. Gülay Gürses (06 Ağustos 2015 saat: 11:16)

  Rüyamda incir ağacında çok olgunlaşmış olgunluktan açılmış incir gördüm.
  Gördüğün incir ağacı bizim bahçemizdeki incir ağacıydı.
  Rüyamda incir ağacının birdalını salladım yukarı doğru baktığımda ağaç incir doluydu .

 4. harun meyveci (19 Ocak 2015 saat: 05:54)

  Eve giderken bakcede incir ağacı var yapraklar kis mevsimi dokulmus gibi seyrek ama incirler çok olgun bal laş mis bal damliyor kopar dim ama tadi beğen medim attim kar sida beni gozetleyen bit komsu var oda bakıyor sonra kardimda gördüm incirlerin tadina bakiyorum beğen meyip atıyorum

 5. Dlk (04 Ocak 2015 saat: 07:29)

  Marketteyim incir Gözüme takılıyor fafat olduğu yere ulaşamıyorum insanlardan dolayı bi tane tadına bakmak için istiyorum kimse vermiyor ben kendim uzanıp bitane inciri Alıp yiyorum oradaki insanlar incir hormonlu diyorlar ben de Devamını almıyorum ama okadar mükemmel incirki normalde kuru incirmiş ama aynı YAŞ gibi TADIda harika

 6. gülten (24 Aralık 2014 saat: 11:06)

  Kalabalık bir ev haliyle bi tanıdıgın evinde oturuyoruz. Kuru incir yiyoruz. Biri benden kuru incir istiyo ben getirmek için odaya gidiyorum alıyorum bi tane inciri cebime katıyorum. Ben bi çocukla buluşmuş oluyorum bi tanıdıkta bizi görmüş aileme anlatmış oluto. Ben korkuyla karışik bi mahçup oluyorum. Tabi ailem ortam kalabalık diye bişey söyleyemiyor.

 7. Meryem (10 Kasım 2014 saat: 13:22)

  Rüyamda Köydeki evimizde bahçede geziniyorum o arada rahmetli babamla karşılaşıyorum ve gözüm incir ağacına takılıyor küçük ağacın kocaman olduğunu ve üzerinin beyaz incir ile dolu olduğunu görüyorum ilk etapta kardeşim uzanıp koparmak istiyor ama incirler olgunlaşmamış ben bakıyorum ve Gözüme olgunlaşmış incirler takılıyor koparıp önce kendim yiyiyorum ve birtanesinide babamın Ağzına uzatıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,