RuyaTabirleri.com

Rüyada İncir Reçeli Görmek

Rüyada incir reçeli görmek genellikle hayra ve güzel bir kısmete işarettir. İncir ile ilgili görülen rüyalar eğer incir tatlı ise hayra yorumlanmaktadır. Rüyada incir reçelini kaşıkla yemek hemen ulaşacak güzel bir habere, ekmeğe sürüp yemek ise, dünya nimetlerini tatmaya ve dünyada mutlu olmaya işarettir. Rüyada kırmızı incir reçeli, yakın zamanda başınıza gelecek bir gönül ilişkisi anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi, bekarsa evlenir. Zira böyle bir rüya alimlere göre evlilik, nikah ve nişan gibi olaylara işarettir. Rüyada yeşil bir incir reçeli görmek ve bunu yemek, dünya ve ahiret mutluluğuna delalet eder. Yeşil incir reçeli iç huzuruna, aile yaşantınızda problemsiz geçecek ve bolluk bereket içinde olacak bir seneye işarettir.

Rüyada İncir Görmek

Rüyada görülen incir çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Yeşil incir, mutluluğa ve huzura, kişinin elde edeceği menfaate yorumlanır. Bazı alimlere göre ise yeşil incir görmek veya yemek yakın zamanda yapacağınız bir borca işaret eder. Bazen de borcu ödeme anlamlarına gelmektedir. Siyah incir genellikle üzüntü ve kederdir. Siyah incir gören kişi, hemen ulaşacak bir belaya maruz kalır. Dalında incir görmek ise uzaktan gelecek bir haberdir. Bu haber iyi olacağı gibi kötü de olabilmektedir. Çok sayıdaki incir büyük bir menfaate, az sayıdaki incir ise az bir menfaate işaret eder.

Rüyada İncir Reçeli Yapmak

Rüyada incir reçeli yapan kişi, hemen olmasa bile belirli bir zaman içinde bazı hayırlara ulaşır. Bu rüya yapacağınız işlerde başarı kazanacağınıza ve bu başarılar sonucunda da terfi edip önemli bir mevkiye geleceğinize işarettir.

Rüyada İncir Reçeli Görmenin Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüya, genellikle gören kişinin iyi huylu ve yumuşak bir karaktere sahip olduğunu göstermektedir. Psikolojik olarak da bu rüya gören kişinin iyilik sever bir insan olduğunu göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!