RuyaTabirleri.com

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek, aile hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamet edilir. Aynı zamanda, yapılan işlerle kazanılan para ile altın gibi çok değerli eşyalar almaya işaret edilir.

Rüyada İncir Yediğini Görmek

Rüyada incir yediğini görmek, rüya sahibinin, sosyal hayatında kendisine uygun ve hayırlı bir kısmet ile anlaştığına ve aile büyüklerinden onay ve destek alındıktan sonra dünyaevine girip hayırlı bir evlat sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta gerçekleştirilen projelerde, ortaya konan işlerde ve yapılan çalışmalarda çok iyi ve büyük başarılar kazanılacağına ve bu sayede çok hayırlı ve güzel bir aile hayatı sürüleceğine işaret edilir.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı kötü şeyler ve verdiği hatalı kararlar için çok pişman olduğuna ve bu yüzden hem iş yerinde sorumlu olduğu kişilerden hem de aile bireylerinden özür dileyeceğine delalet edilir.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir görmek, rüya sahibinin, sağlığına pek dikkat etmemesi, bulduğu sağlıklı ya da sağlıksız her şeyi yemesi ve temizliğine dikkat etmemesinden ötürü sağlığından olacağına ve büyük bir rahatsızlığa yakalanacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil İncir Görmek

Rüyada yeşil incir görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında uğradığı bir zararı gidermek için eş, dost ya da akrabalarının birinin eşinden ya da annesinden borç olarak bir miktar altın alacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İncir Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. hasan (10 Ekim 2014 saat: 14:03)

    rüyamda bir incir agacınının yanındaydım etrafımdakıler incirleri koparıyorlardı bende koparmak istedim ama incirler olmamıstı sonra bir evin icinde bi kız bir oglan sevişiyorlardı sonra kapının altından siyah bir canavar evin içine girip ikisini oldurdu sonra yanımda bir bayan 3 tanede kız cocugu duruyordu o cocuklardan biri yanımda onu sevmeye basladım sonra o evden uzaklasıp canavarlı olan eve gittim yanımdada tanımadıgım bırı vardı kapılar pencereler acık ortalık dagınıkdı karsımda mavı bir pencere vardı son olarak canavar ıcerı gırmesın dıye pencereyı kapattım bu ruyanın anlamı ne kafam cok karıstı

  2. rsmazan (12 Nisan 2014 saat: 11:45)

    Mrb ben ramazan rüyamda çalişmiş olduğum işyerinde göçük meydana gelmiş toprak kirmizi göçük alanında beneşim oğlum ustam ve önceden beraber çaliştigimiz çaliştigimiz ustamin konuşmadigi kişi var ben ve ustam topragin üzerine çikiyoruz toprakta sudan dolayı kayma oluyor topraktan damla damla berrak su geliyor. Sonrasında ben 2 tane incir agacindan kuşlarin yemiş olduğu incirleri kopartik yiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,