RuyaTabirleri.com

Rüyada İnek Pisliği Görmek

Rüyada inek pisliği görmek, kişinin eline geçecek mala veya yüksek bir mertebeye işarettir. Rüyada çok miktarda inek pisliği büyük bir mala, az miktardaki pislik ise az bir menfaate yorumlanır. Rüyasında elbisesine inek pisliğinin bulaştığını gören kişi, haram mal edinir veya bu rüya haram mal yemeye, geçim sıkıntısına, gayri meşru işlere delalet etmektedir. Rüyada inek pisliğine basan kişinin talihi artar ve şansı yükselir. Böyle bir rüya yapacağınız tüm yatırımların oldukça karlı olacağına ve özellikle iş hayatınızda sizi bekleyen yüksek kazanca yorumlanır. Rüyada ineği pislerken görmek, yakında size ulaşacak önemli bir başarıya; inekten pislik almak, zorlukla kazanılacak paraya, rızkını meşakkatle kazanmaya, sıkıntıdan sonra gelecek başarıya işarettir.

Rüyada Tezek Görmek

Rüyada tezek gören kişi, ev, arsa veya bahçe cinsinden bir mala kavuşur. Bu rüya genellikle toprağa, toprakla ilgili eylemler içinde bulunmaya yorumlanmaktadır. Tezek satın almak, elinize geçecek mal ve mülke; tezek yapmak alın terinizle, çok çalışarak belirli bir mertebeye gelmeye, tezek yakmak ise elinizdeki malın gitmesine, paranızı harcamaya işarettir. Rüyasında tezek yapan kimse, önemli bir yatırım yapar ve bu yatırımı sonucunda servet elde ederek zenginleşir. Rüyada tezeği sobada yaktığını gören kişi bereket ve bollukla bir sene geçirir.

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek

Rüyada insan veya hayvan pisliği görmek, genellikle mala ve paraya işarettir. Hangi hayvan olursa olsun bir hayvanın pislemesi, yeni bir işe girmeye, çalışma hayatında başarıya, saygı görmeye yorumlanır. Hayvanın pisliğini kendi evinde görmek, evinize yakında zengin ve güçlü bir misafir gelmesi anlamına gelir.

Rüyada İnek Pisliği Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen inek pisliği, kişinin şehir hayatından ve gürültüsünden kurtulup, tabiata gitme isteğinin ve daha doğal bir hayat yaşama arzusunun bir göstergesidir. Böyle bir rüya, gören kişinin içindeki özlemlerin bir dışa vurumudur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!