RuyaTabirleri.com

Rüyada İnek Sütü Görmek

Rüyada inek sütü görmek, bazen kişinin sahip olacağı zenginliğe, bazen de yardımsever bir erkeğe yorumlanır. İyi niyetli, hayırlı bir kısmet olarak da yorumlanan inek sütü rüyası genel olarak hayra yorumlanmaktadır. Güçlü bir kadının varlığına da işaret eden bu rüya, yakın bir kadın arkadaşa ya da yakın bir kadın akrabaya da delalet etmektedir. Aynı zamanda size hayrı dokunacak ve size bir iyilik yapacak olan bir kadından kısmet alacağınıza da işarettir.

Rüyada İnek Sağmak

Rüyada inek sağdığını gören kişi zenginliğe erişecek demektir. Sütü bol olan bir ineği sağdığınızı görmeniz, zenginliğin sürekli olacağına, sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada ahırda inek sağdığınızı görmeniz, istediğiniz her şeye sahip olacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyada ahırda bulunan inekleri sağan birisini görmeniz sizin için iyilik yapacak bir sevdiğinizin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada İnek Satmak

Rüyada İnek sattığını gören kişi büyük bir mal kaybına uğrayacak demektir. Bazen de aile arası geçimsizlik olarak yorumlanan bu rüya, aileden ve akrabalardan habersizce yapılan yanlış işlere de delalet etmektedir.

Rüyada İnek Beslemek

Rüyasında inek beslediğini gören kişi malına mal katacak demektir. Besili bir inek beslediğini gören kişi, etrafındaki ihtiyaç sahiplerine de yardımcı olarak büyük hayır ve sevap işleyecek anlamına gelir. Rüyasında sıska bir ineği beslediğini gören kişi ise, yaşadığı para sıkıntısını atlatarak daha çok kazanç elde edileceğine delalet etmektedir. Birden fazla sıska inek beslemek ise daha hızlı bir şekilde maddi zorlukların aşılacağına ve bolluğa sahip olunacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi yaklaşan bu bolluğa sahip olacağına ve ailesinin de sahip olunacak bolluktan yararlanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,