RuyaTabirleri.com

Rüyada İnek Yavrusu Görmek

Rüyada inek yavrusu görmek, kişinin kısa sürede elde edeceği küçük bir menfaate işarettir. Süt emen bir inek yavrusu gören kişi hamile kalır veya çevresinde bulunan bir kişi bebek sahibi olur. İnek yavrusunu sevmek, gerçek hayatta seveceğiniz ve ilgi göstereceğiniz bir oğlan çocuğudur. Rüyada inek yavrusu sahibi olmak genellikle bebek sahibi olmak anlamındadır. Rüyasında inek yavrusunu annesi ile birlikte görmeniz, çevrenizdeki bir anne oğula işarettir. Böyle bir rüya gören kişi, oğlu olan bir kadından yardım görür veya başına o kimse ile ilgili bir şey gelir.

Rüyada Hayvan Yavrusu Görmek

Rüyada görülen hayvan yavruları genellikle gerçek hayattaki insan yavrularına işarettir. Böyle bir rüya görmek, eğer evliyseniz sizin, değilseniz çevrenizdeki birinin sahip olacağı bir çocuk anlamına gelmektedir. Rüyada küçük hayvan yavruları bebeklere, daha büyük olanlar ise çocuklara işaret eder. Rüyasında yeni doğmuş bir hayvan yavrusu genellikle hamileliğe dalalet eder. Rüyasında hayvan yavrusunu beslemek, yardıma muhtaç çocuklara yardım edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada köpek yavrusu genellikle düşmanınızın çocuğudur. Ondan zarar görmek ise ailesinden zarar göreceğinize veya anne babasının size bir hile düşündüğüne yorumlanmaktadır. Köpek yavrusunun havlaması, düşmanınızın size bir oyun oynadığının veya onun sesinin göstergesidir. Rüyada eşek yavrusu, hizmetkara; keçi yavrusu yardıma muhtaç birisine; kedi yavrusu hırsız birine; aslan yavrusu ise güçlü, kuvvetli bir adama işaret eder.

Rüyada İnek Yavrusu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen inek yavrusu, rüya sahibinin iç dünyasında yaşadığı çeşitli sorunların göstergesidir. Özellikle birtakım sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalan ve bu sıkıntılardan kurtulmayı amaçlayan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Bazen de inek görmek, hayatınızda değiştirmek istediğiniz bazı konulara, yeni bir başlangıç yapma arzusuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İnek Yavrusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yusuf (16 Temmuz 2016 saat: 03:38)

  Rüyada Bir buzak Birde Keçi Yavrusu ile yola çıktık ama hayvanlar 10 tane filan dı diğrrlerinin görmedim ama Götürüyorduk sonra bir anda Köprkler Saldırdı Bnde hemen Elime Taş alfım Sonra 5 Tane köprk bana Saldırdı Yan tarafım Uçurum gibi bişeydi İki Tanesi üzerime atladı eğildim onlar aşağı gitti diğer üçü önce tereddüt ettiler ama onlarda atladı üstüme Bir tanesi Peşimi Bırakmadı yumruk attğım sırade bir parmağım ağzına girdi ve ısırdı ama parmağım iki dişinin arasına grdi köpek ısırdı ama hiç acımadı

 2. Gülnaz (11 Mayıs 2016 saat: 06:52)

  Ben hamileyim. Bebeğimin cinsiyeti belli değil. Rüyamda iki üç tane inek yavrusu beni kovalıyordu ben de korkup kaçıyordum. Biri gövdesiyle beni itekledi ama bana zarar vermedi oyun oynamak ister gibiydi. Rüya dağ tepe ağaçlık yeşillikli bi yerlerde geçiyordu.

 3. soner (14 Şubat 2016 saat: 09:31)

  Kopru ustunde 2 tane inek var ben zor geciyorum biraz ilerledikten sonra ineklerden birinin asagiya dustugunu goruyorum yavrulamaya calisiyo ben de yardimci olup inek buzaliyor inege bakiyorum iyi gibi duruyo fakat olmeye basliyo bende kesmeye basliyorum.

 4. Nedim şen (27 Kasım 2015 saat: 16:22)

  Éşim rüyasında sarı bir ineğin doğuracağını ve ineğin kendisinden yardım istediğini görmüş fakat yardım edememiş inek doğurduğurduktan sonra yavrusuna yardım etmek için yavrusunu eve almış ve her ikisinide evde misafir etmek ve yardım eetmek amacıyla bakmış

 5. beyazit (20 Nisan 2015 saat: 13:58)

  babam amcam ve ben ava gitmisiz ve agaca konan bir suru keklik gorduk sonra babam tufekle ates etti cogunu vurdu sonra ben tam almaya gidiyorum bir boz ayi ve uc tane yavrusun goruyorum ben bi harabe evin duvarina cikiyorum ve ayilari tekmeliyorum uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,