RuyaTabirleri.com

Rüyada İnekler Görmek

Rüyada inekler görmek, rüyayı gören kişinin, cinsiyetine bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi bir kadın ise eğer yakın bir zaman içinde uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceklerine alamet eder. Eğer rüyayı gören kişi bir erkek ise uzun zamandan beri yaptığı işte atacağı hayırlı ve başarılı adımlar sayesinde çok büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük miktarda para kazanacağına delalet eder.

Rüyada İnekler Tarafından Kovalanmak

Uzun bir zamandan beri iş hayatında çeşitli çalışmalar gerçekleştirerek sıkıntılarından kurtulmak isteyen ancak birçok şanssızlık yaşadığı için bu durumdan bir türlü kurtulamayan rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada İneklerin Dövüştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir iş gezisi için uzak ve tropikal bir ülkeye gideceğine, bu ülkede daha önce tatmadığı tatlar deneyeceğine, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, bu dostluklar sayesinde hem çok büyük mutluluk duyacağına hem de iş hayatında başı sıkıntılı zaman bu kişilerin yönlendirmeleri ve destekleri ile işleri düzene sokacağına işaret eder.

Rüyada İneklere Su Vermek

İşlerinin çok kötü olduğu bir dönemde kendisine çok büyük destekler veren, yardımlarını hiç esirgemeyen ve çok büyük zorluklara rağmen rüya sahibinin işlerini iyileşmesi için çaba harcayan bir kişiye rüyayı gören kişinin, çok büyük bir yardımda bulunacağına tabir edilir.

Rüyada İneklere Saman Vermek

Rüya sahibinin, kendisine maddi ve manevi olarak destek veren birisine çok büyük ve hayırlı bir şekilde yardımcı olacağına ve o kişinin içinde bulunduğu çok büyük bir sıkıntıdan kurtulmasını sağlayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,