RuyaTabirleri.com

Rüyada İnmek

Rüyada inmek, genellikle hayat standardının düşeceğine, kişinin kendi hayatının kontrolünü kaybedeceği ve buna bağlı olarak da aile yaşamını riske atacak davranışlarda bulunacağını bildirir. İnmek maddi konularda da olumsuzluğa işaret eder, kişinin borçlarının çok fazla olacağını, ödeme güçlüğü nedeni ile devletle mahkemelik durumlara geleceğini bildirir. Şanssızlıkların kişinin peşinden gideceğine, yaşadığı kötü olaylar neticesinde psikolojik olarak da yıpranacağına delalet eden rüya, ikili ilişkilerde yaşanacak ayrılıkların veya evli kimseler için boşanmaların da ifadesidir. Rüya sahibinin olumsuz gelişmeler yaşayacağı, çevresine karşı inancını ve güvenini yitireceğini, giderek içine kapanacağını bildirir. İslami olarak da inancın zayıfladığını ve hataya meyilli bir hayat sürüldüğünü bildirir.

Rüyada Yokuş Aşağı İnmek

Maddi kayıplara işaret eden rüya, özellikle iş yaşamında ticaretle uğraşan kimselerin girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağını, yatırımlarının boşa gidip tüm emeklerinin ziyan olacağını ve bu yüzden gelir düzeyinde ciddi bir azalma olacağını alamet eder. Parasal konularda sıkıntı yaşayan rüya sahibinin sahip olduğu ev ya da arsa gibi gayrimenkullerini de satarak çözüm bulmaya çalışacağını, bu nedenle ailesiyle çatışmalar yaşayacağını da bildirir.

Rüyada Merdivenden İnmek

İşlerin bozulması nedeni ile kişinin gelir düzeyindeki azalmaya alamet olan rüya aynı zamanda yaşanacak olumsuz gelişmelerin kişinin yaşamında yeni bir sayfa açmasına sebep olacağını da bildirir. Merdivenden aşağı inmek genel olarak hayat kalitesinin düşeceğine, kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına da işaret eder. İnilen merdiven uzunsa sıkıntıların uzun sürmesine, kısa ise geçici bir sıkıntıya işaret eder.

Rüyada İnmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak ruhsal bir bunalım geçirildiğine işarettir. Kişinin hayatındaki hiçbir şeyden memnun olmadığını, ruhsal olarak zayıfladığını ve bu dönemde yardıma muhtaç olduğunu ancak kimseyle bu konuda konuşmadığını da bildirir. Huzursuz ve aşırı kırılgan bir kişiliğe sahip olanların gördüğü sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İnmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Oytun (26 Ekim 2015 saat: 09:52)

    Rüyada yolda giderken kız kardesim ve esi de var kardeşim ucuruma düşerken kurtarmaya çalışırken tam tutuyum derken düşüyor onun ardından eşi uçuruma atliyor kurtarmak için ben de arkalarindan aşağı doğru iniyorum sonra baska tarafta bir bakmisim ki eşimin dükkanında oturuyorum gazeteler var ama eski okunmus gazeteler poşetler içinde ben bir yada iki tane alıyorum birde etrafima baktim arılar var geziyorlar bir kadinda para istiyor bende arı soksun iyidir diyorum korkma diyorum tam kadina para verirken uyandim

  2. filiz ince (23 Temmuz 2015 saat: 11:51)

    Merhaba
    ikinci kez gordugum ruya.olmus olan dayimlacok jzun bir halattan asagi dogru iniyoruz.bir ara asagi bakiyorum.cok yuksek ama beni korkutmuyor bu.bu arada asagi inmemi saglayan halatlar dolasiyor.dayim halatlari cozuyor ve birlikte asagi iniyoruz.bu arada dayim vefat etti..aciklamaniz icin simdiden tesekkurler iyigunler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,