RuyaTabirleri.com

Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek

Rüyada inşaat halinde ev görmek, aşk ve evlilik hayatınızda bazı sorunlarla karşı karşıya kaldığınıza, yaşadığınız sorunlar nedeni ile moralinizin bozulduğuna işaret eder. Bazen kişinin ruhsal ve fiziksel durumuna da yorumlanan bu rüya kişinin kendine olan kaybettiği güvenini yeniden kazanacağına ve yeni bir hayat inşa edeceğine delalet eder. Gördüğünüz inşaat halindeki ev tek katlıysa yaşanacak sorunların küçük ve geçici olacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına tabir edilir.

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada inşaat görmek genel anlamıyla hayırlıdır. İnşaat görmek yeni bir ev alacağınıza ya da yeni bir kazanç kapısı elde edeceğinizi haber vermektedir. Rüyada inşaat gören kişinin evi yoksa güzel bir eve sahibi olacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına delalet eder. Rüyada yüksek katlı inşaat görmek yeni iş habercisi, tek katlı inşaat görmek hayallere ulaşmaya işarettir. İnşaatta çalıştığınızı görmeniz ise çalışma isteğiniz ile meslek hayatınızda büyük başarılara imza atacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada İnşaat Şantiyesi Görmek

Rüyada inşaat şantiyesi görmek, sahip olacağınız huzurlu hayatı ve düşmanlarınızdan korunacağınızı işaret eder. Rüyanızda inşaat şantiyesinde olduğunuzu görmeniz, dertlerinizden uzaklaşmaya, daha aydınlık ve refah bir geleceğe sahip olmaya alamet etmektedir. Büyük bir inşaat şantiyesi, saygınlık, itibar ve yüksek makamlara işaret ederken, küçük inşaat şantiyesiyse, bolluk, huzur ve bereket olarak yorumlanmaktadır. Rüyanızda inşaat şantiyesinde kendinizi görmeniz, iş hayatınızda yeni sürprizlerle karşılaşacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ev Yapmak

Rüyada ev yaptığını gören kişi büyük bir iş başaracak demektir. Rüyasında ev yaptığını gören bekar kişi yeni bir yuva kuracak, ömrü boyunca yuvasında huzurlu ve mutlu olacak anlamına gelir. Rüyada ev yapmak, çok çalışkan bir kişiye, samimi ve sıcakkanlı dostlara, kişinin işinde yükseleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: