RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek

Rüyada insan dışkısı görmek, yalan yanlış işler yapmaya, bunlardan menfaat elde etmeye, zenginliğini çoğaltıp, inancını boşlamaya, hak yolunu unutmaya, kitaba karşı gelecek yollara girmeye ve günahkâr olmaya alamet eder. Rüya sahibinin haksız kazanç elde edeceği, fesada karışacağı, tekin ve dürüst olmayan kişilerle işbirliği yaparak onların kazanç yollarından helal olmayan lokma elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada İnsan Dışkısı Ellemek

Rüyada insan dışkısı ellemek, rüya sahibinin kötü işlere gireceği, eline haram bulaştıracağı, haksızlık, yolsuzluk ve kötülük yaparak gelir elde edeceği ve Allah’ın kötü kulları arasında olmaktan çekinmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada İnsan Dışkısı Temizlemek

Rüyada insan dışkısı temizlemek, rüyayı gören kişinin yaptığı hatalardan kurtulmak için gösterdiği çabaya rivayet edilir. Kişi, zamanında girdiği pis yollar nedeni ile kaybettiği itibarını ve ismini geri kazanmak için elinden geleni yapacak ve bu uğurda çok çalışacak demektir.

Rüyada İnsan Dışkısı Yıkamak

Rüyada insan dışkısı yıkamak da insan dışkısı temizlemekle benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı yanlışların farkına vararak, günahları için yaradana el açıp af dileyeceğine ve toplumdaki iyi izlenimini yeniden elde etmek için uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyada İnsan Dışkısı Yemek

Rüyada insan dışkısı yemek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin dünya malı elde etmek için her türlü günah yollara gireceğine, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Dışkısına Bulaşmak

Rüyada insan dışkısına bulaşmak, rüya sahibinin beyhude işlerin peşinden koşacağına, bu işlerden yana hayır görmeyeceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine, mutsuz olacağına ve zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,