RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Eti Görmek

Rüyada insan eti görmek, tatsızlık, sorun, münakaşa ve dert anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatta, karşılaşmaktan ve yaşamaktan en çok korktuğu şeyleri yaşamasına tabir edilir. Rüyada insan eti görmek, rüya sahibi için büyük uğursuzluk olarak değerlendirilirken bir yandan da yüz yüze geleceği musibetler, kazalar, belalar ve kötülükler olarak yorumlanır. Bu rüyanın iyi bir tabiri yoktur. Kötü laflar, nahoş haberler ve kuruntu anlamına gelir.

Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada insan eti yemek, bir kişinin maddi anlamda sömürülmesine ve kendisinden faydalanılmasına işaret eder.  Menfaatçi kişilerin, hiçbir fırsatı kaçırmadığına ve ufacık bir çıkarı dahi kar saymalarına delalet eder.

Rüyada İnsan Eti Pişirmek

Rüyada insan eti pişirmek, dedikodu yapmaya delalet eder. Bir kişinin arkasından yerli, yersiz konuşulduğuna, gerçekliği olduğundan emin olmadan iddiaların ortaya atılarak o kişinin günahına girilmesine tabir edilir.

Rüyada İnsan Eti Kesmek

Rüyada insan eti kestiğini görmek, sıkıntılı ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibi, zor durumda kalacağı bir iş yapacak ve başı fena şekilde sıkışacak bu nedenle de çok kötü günler geçirecektir diye ifade edilir.

Rüyada İnsan Etini Yiyen Birini Görmek

Rüya sahibinin Allah tarafından mal, mülk ve bol rızık ile ödüllendirileceğine tabir edilir. Zenginlik, huzur, bereket ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada İnsan Eti Isırmak

Rüyasında insan eti ısırdığını gören kişinin rüyası, niyetini bozup, kötü bir işe bulaşacağına işaret eder.

Rüyada Yamyam Görmek

Rüyada yamyam gören kişi, bir kişi hakkında fena halde yanıldığını fark edecek demektir. Rüya sahibi, ön yargı ile ve son derece katı yaklaştığı bir kişiden büyük bir iyilik görecek ve ona karşı tüm tavrı, düşünceleri ve duyguları değişecek demektir. Rüya sahibi, önceden düşündükleri için kendisinden çok utanacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,