RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada insan eti yemek, başkasının sırtından geçinmeye çalışan kişiye delalet eder. Bu kişi tembel ve hazırcı bir kimse şeklinde tabir edilir. Rahatına düşkün olduğu için, çalışmadan para sahibi olmanın ve geçinmenin planlarını yapıyor ve sırtını dayayacak kimse bulmaya çalışıyor demektir. Rüyada insan eti yemek, faydacı ve çıkarı için herkese dalkavukluk yapacak kişiye delalet eder.

Rüyada Pişmiş İnsan Eti Yemek

Rüyada pişmiş insan eti yediğini görmek de farklı şekilde tabir edilmez. Çıkar elde edeceğini bildiği hiçbir fırsatı kaçırmayan kişiye işaret eder. Bu kişi, oturduğu yerden varlık elde etmek için kılıktan kılığa, şekilden şekle girebilir ve bu uğurda tek ayağı üzerinde sayısız yalanlar söyleyebilir diye yorumlanır.

Rüyada İnsan Öldürmek

Rüyada insan öldürmek, gerçek anlamı gibi korkunç değildir, güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi için hayırlı olacak ve en kötü zamanında yanında hazır bulunacak olan güzel kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada İnsan Kafası Kesmek

Rüyada insan kafası kestiğini görmek, hayırlı şeylere tabir edilir. Rüya sahibi, hak yolunda yani Allah rızası için bir kişiye yardım edecek ve onu düştüğü zor durumdan kurtaracak demektir.

Rüyada İnsan Boğazı Kesmek

Rüya sahibinin doğru yoldan şaşarak gelir ya da mal elde etmesine tabir edilir. Rüya sahibinin aklına şeytan düşecek, kişi de bu şeytana uyacaktır diye yorumlanır. Günahkâr olmaya işaret eder.

Rüyada Kesik İnsan Başı Görmek

Rüyasında kesik insan başı gören kişinin insanlar arasında baskın bir karakteri olduğuna ve bu nedenle de her olaya yön vermeye ve insanları yönetmeye çalışmasına yorulur. Bu durum bazen aşırıya kaçıp, can sıkıcı bir hale gelebilir.

Rüyada Kendi Başının Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin toplumdaki saygınlığını kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,