RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Gölgesi Görmek

Rüyada insan gölgesi görmek, koruma altında olunduğunu gösterir ve aile üyelerinden birinin kişinin her yaptığını izlediğini, onu takibe aldığını, hayatıyla yakından ilgilendiğini ifade eder. Genellikle kişi için hayırlı bir durumdur ancak bazı yorumcular insan gölgesin rüyayı gören kişinin kuşkularla dolu bir hayat sürdüğünü, çevresindeki insanlara güvenmekte zorluk çektiğini söylerler. Tanınmayan bir erkeğin gölgesini görmek iş dünyasında rakiplerin olması ve bu kimselere yardım eden, gizli kapaklı işler çeviren insanların varlığına yorumlanır. Bir kadının gölgesini görmek evli kimselerin eşleri sayesinde hayatlarını düzene oturtacaklarını ve bu sayede işlerini yoluna koyacaklarını bildirir. Çalışan bir bayanla evlilik yapmak anlamına da gelir. Birden fazla insanın gölgesini görmek ise rüya sahibinin kuruntularının artacağı bir dönemden geçeceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına da delalet eder.

Rüyada Kendi Gölgesini Görmek

Yalnızlık duygusunun kişiyi bunalıma soktuğunu ve giderek daha da üzülmesine neden olduğunu bildirir. Kendi gölgesini gören kişi her işini kendi hallettiğinden ve kimseye minnet duymadığından dolayı zamanla güçlenir ve insanların karşısında dimdik durur. Duygusal açıdan zayıflık hissedilse dahi maddi konuda iyi durumda olunacağını, kimseye açık vermeden, zaaflarını göstermeden yaşayacak olmanın da ifadesidir.

Rüyada Hayvan Gölgesi Görmek

Bilinmezlerin, gizli kapaklı işlerin, yalanların döndüğü bir çalışma hayatına işaret eder ve çok sayıda kişiyle mücadele etmek zorunda kalınacağını, rüya sahibinin ayakta durabilmek için rakiplerini akıllıca mağlup etmesi gerekeceğini işaret eder. Dikkatli ve temkinli olunması gerektiğinin altını çizen rüya, yakın zamanda iletişim kurulacak kimselere sır vermemek konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada İnsan Gölgesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Beklenti içinde olunan kişilerden yeterli desteğin görülmemesi halinde kişilerin kendilerini yalnız ve çaresiz hissettiklerini bildirir. Genellikle kendi başlarına yaşayan, her işlerini kendileri yapan ve çok erken yaşta sorumluluk alan kişilerin ruh hallerini yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!