RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada insan görmek, türlü şekillerde tabir edilebilir. Rüyada bir tek insan görmek, rüya sahibinde gözü olan yani kişini namusuna göz dikmiş, kendisini hayal eden, düşünen ve isteyen bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada iki insan görmek, güvende olmaya, kazadan ve beladan korunmaya, gereksiz düşüncelerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada üç insan görmek, rüya sahibinin günaha girme fikrine yakınlaştığına yorulur. Rüyanın kesin yorumu, nasıl görüldüğüne bağlı olarak yapılır.

Rüyada İnsan Kesmek

Bir kimse rüyasında bir insanı kestiğini görürse ona çok kaba davranacağı, hakaret edeceği, günahına gireceği ve kalbini kıracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin anlayıp dinlemeden, hırsla ağzına geleni söyleyip, zehir zemberek laflar edip, bir kişiyi çok üzeceğine ve inciteceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Öldürmek

Rüyada insan öldürmek, ayıp yapmaya ve kusur işlemeye delalet eder. Rüya sahibinin yanlış yollara girip, yanlış kişilere uyarak, hayâsız işler yapacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri rüyada insan öldürmeyi kurtuluş şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada İnsan Eti Görmek

Rüyada insan eti görmek şer olarak kabul edilir. Rüya sahibinin darlığa, yokluğa, üzüntüye ve hastalığa düşeceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, hayırsız kişilerle karşılaşıp onlardan dolayı kederleneceğine yorulur.

Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada insan eti yemek, bir kişinin yardımı ile geçim sıkıntısından kurtulmaya, hem paraya hem de dünya malına kavuşmaya işaret eder. Menfaat anlamına gelir ve kişi için hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada İnsan Pisliği Görmek

Rüyada insan pisliği görmek, hayırlara, bolluğa ve berekete kavuşmaya işaret eder. Kısmet ve şans olarak ifade edilir. Geçim sıkıntısının biteceği, maddi gücün yerine geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İnsan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Kadriye (05 Ekim 2015 saat: 02:10)

    Rüyamda bahçeden eve geliyormuşum eski bir eve geldim bilmediğim biterdi ama yadırgamadın girişte bir tanidikla konuştum eski taşmerdivenden eve çıkarken eski bakışta yoğurt gördüm tanıdığı bu yogurtu kim bıraktı ışte sordum oda bana başka tanidik bildiğim ismini soyledi ama yarısı merdivene dökülmüştü iyice baktığımda az eskimeye başlamış olduğunu gördüm aldım eve gireceğim sıra yanımdakı bayan bana evde biri var senin deyince pencereye baktım ama sadece erkek olduğunu sadece dudaklarını görebiliyorum korkarak uyandım çok nadir rüya hatırlarım çok etkilendim ınşallah yorumlarsınız

  2. Hilal (19 Eylül 2014 saat: 22:52)

    Ruyamda hic bilmedigim bir evdeyim ve bir yere gutmek icin hazirlaniyirum 2tanede arkadasum var dudagimiza simsiyah ruj suruyoruz ve i sirada seytan geliyor insan gorunumunde ve surati pek belli deil bogazima yapisiyor ve allah yok artik ona inanmayacaksin diyor kirkuyla tamam diyoeum ve biraz cekildikten sonra defalarca allah var muhammet var diye bagiriyorum sonra hizla penceredn cikiyor ve perdeler ucuyor disari bakiyorum sonra pencereden gokyuzunde bilmedigim insan yuzleri goruyorum cok netler ama bilmiyorum kim olduklarini bana bakiyorlar ve bu ruyayi 2.kez goruyorum lutfen yorumunuzu bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,