RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Topluluğu Görmek

Rüyada insan topluluğu görmek, genel olarak birikmiş, ertelenmiş ya da ötelenmiş işlere rivayet edilir. Kişinin devlet kapısındaki işlerine karşılık ödemesi gereken bedellere alamet eder. Aynı zamanda maddi anlamda güç kaybetmeye, keseyi boşaltmak zorunda kalmaya ve yokluğa düşmeye tabir edilir. Rüyada insan topluluğu kişinin kendisine kar getirmeyecek işlere girmesi nedeni ile para kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Kalabalık İnsan Topluluğu Görmek

Rüyada kalabalık insan topluluğu görmek gerçekten de insanların bir araya gelip, kalabalık oluşturdukları fakat dişe dokunur hiç bir şey yapmadıkları mekânlara alamet eder. Ne kendisi ne de başkaları için hayırlı ve yararlı şeyler yapmayan insanların bir araya gelmesi ile açıklanır.

Rüyada Erkek Topluluğu Görmek

Rüyada erkek topluluğu görmek, güce ve kudrete işaret eder. Zorlukları aşma inancına, mücadeleye, ekmeğini taştan çıkarma hırsına ve çalışkanlığına yorulur. İyi ve güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kalabalıkta Yürümek

Rüyada kalabalıkta yürümek, kişinin işlerinin açılacağı, başarılarının katlanacağı, yaşadığı sıkıntıların da son bulacağı ile açıklanır. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceği ve kişinin zorluklarla baş etmek için inanç ve güç elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek, hayır ve iyilikle karşılaşmaya yorulur. Kişinin amaçlarına ulaşacağı, ticarette öne çıkacağı ve yolunun da açılacağı ile tabir edilir. Bolluğun, bereketin, verimin ve zenginliğin çoğalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kalabalıkta Olmak

Rüyada kalabalıkta olmak, rüyayı gören kişinin başarılarının herkes tarafından konuşulacağına, takdir edileceği işler yapacağına, herkesin saygı duyacağı bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada İzdiham Görmek

Rüyada izdiham görmek, rüya sahibinin yaptığı işe gösterilen ilginin bir anda çok fazlalaşacağı, işlerine karşı talebin kendisini mutlu ve tatmin edeceği oranda çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: