RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Topluluğu Görmek

Rüyada insan topluluğu görmek, genel olarak birikmiş, ertelenmiş ya da ötelenmiş işlere rivayet edilir. Kişinin devlet kapısındaki işlerine karşılık ödemesi gereken bedellere alamet eder. Aynı zamanda maddi anlamda güç kaybetmeye, keseyi boşaltmak zorunda kalmaya ve yokluğa düşmeye tabir edilir. Rüyada insan topluluğu kişinin kendisine kar getirmeyecek işlere girmesi nedeni ile para kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Kalabalık İnsan Topluluğu Görmek

Rüyada kalabalık insan topluluğu görmek gerçekten de insanların bir araya gelip, kalabalık oluşturdukları fakat dişe dokunur hiç bir şey yapmadıkları mekânlara alamet eder. Ne kendisi ne de başkaları için hayırlı ve yararlı şeyler yapmayan insanların bir araya gelmesi ile açıklanır.

Rüyada Erkek Topluluğu Görmek

Rüyada erkek topluluğu görmek, güce ve kudrete işaret eder. Zorlukları aşma inancına, mücadeleye, ekmeğini taştan çıkarma hırsına ve çalışkanlığına yorulur. İyi ve güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kalabalıkta Yürümek

Rüyada kalabalıkta yürümek, kişinin işlerinin açılacağı, başarılarının katlanacağı, yaşadığı sıkıntıların da son bulacağı ile açıklanır. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceği ve kişinin zorluklarla baş etmek için inanç ve güç elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek, hayır ve iyilikle karşılaşmaya yorulur. Kişinin amaçlarına ulaşacağı, ticarette öne çıkacağı ve yolunun da açılacağı ile tabir edilir. Bolluğun, bereketin, verimin ve zenginliğin çoğalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kalabalıkta Olmak

Rüyada kalabalıkta olmak, rüyayı gören kişinin başarılarının herkes tarafından konuşulacağına, takdir edileceği işler yapacağına, herkesin saygı duyacağı bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada İzdiham Görmek

Rüyada izdiham görmek, rüya sahibinin yaptığı işe gösterilen ilginin bir anda çok fazlalaşacağı, işlerine karşı talebin kendisini mutlu ve tatmin edeceği oranda çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İnsan Topluluğu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. rabia yorgancı (29 Nisan 2014 saat: 20:30)

    rüyamda kendi okulumdaydım anneannem ölmüş (ama gerçekte yaşıyor) onun tabutu getiriliyor onunla birlikte daha birçok kişinin tabutu getiriliyor bahçede çok miktarda tabut oluyor ben tabutu açmayın kabir azabı çektiyse korkarız diyorum sonra birden kalabalık oluyor bir sahne ve o sahnede öğretmenim konuşuyor sürakli benim adımı söylüyor beni alkışlıyorlar.öğretmenim konuşmaya devam ediyor ben sürekli sahneden düşüyorum

  2. Büşra (21 Nisan 2014 saat: 07:47)

    Öncelikle ben üniversite öğrencisiyim. Yani ailemden uzagim ayri yaşıyorum. Rüyamda bi gol kenarinda yasli bi teyzenin yanindayim. Bulundugumuz yer cok guzel ama hava cok kasvetli. Muhabbet ediyoruz kadin oraya surekli geldiğinden bahsediyor ben de tshirtle oldugumdan keske hirkami alsaydim diyorum. Ama usumuyorum. Neyse yağmur yagmaya basliyor sonra. Uzerimde hirka var ama ortmusum giymemisim.. ruyanin sonrasinda ben seevis bekliyomusum okul icin her yer araba otogar gibi oluyo bulundugum yer bi an arabalar var insanlarin valizlerini koyduğu adamın birinin cocuklari icindeyken valiz arabasi hareket etti ben pesinden kostum oyle bi kalabalik vardi ki ben kovalamayi birakip kalabaliga bakiyodum. Bina vardi onlerinde. Binanin tepesinde de bisey yaniyodu ben cok korkum evimiz yanda diye. Cocuklar vardi yjne insanlara bagirdim çocuklarınızi alin diye. Sonra bizim eve girdim babam oturuyodu evimiz de kalabalikti nbn cikarmaya calisiyodum onları

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,