RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsanlar Görmek

Rüyada insanlar görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta insanlarla olan iletişimine, onlarla iyi geçimine, insanlara karşı hitabet gücüne sahip olduğuna ve bu doğrultuda bir iş yapacağına ve başarılı olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kalabalıkları yönlendirecek, onlara iş öğretecek, bilgisinden verecek bir iş yapacağına ve bu işte en yüksek makamdaki kişi olarak büyük itibar kazanacağına işaret eder.

Rüyada İnsanlar Tarafından Kovalanmak

Rüyayı gören kişinin herkes tarafından takdire layık görülecek ve tabiri caizse ayakta alkışlanacak bir iş yapacağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına hem de kendini ispat edeceği bir iş yapmış olmanın huzurunu ve gururunu yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Gülen İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, güzellik ve iyilik getirecek işler yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, karlı işlere gireceğine, garanti olacak kazanç elde edeceğine bu sayede rahatının ve konforunun da yerine geleceğine tabir edilir. Kişi, bu duruma ortaklık yapmak ve doğru kişilerle bir arada olmak sureti ile gelecek demektir.

Rüyada Ağlayan İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli ve kalabalık bir ortama gireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin keyifli saatler geçireceği kişilerle bir araya geleceğine, yaşamın günlük stresinden kurtulacağı, hafifleyeceği, rahatlayacağı ve kendini çok iyi hissedeceği anlamına gelir.

Rüyada Kavga Eden İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin birbirleri ile dayanışma ve birlik içinde olacağı kimselerle bir araya geleceğine, onlarla fikir ve gönül ortaklığı ederek bazı işler yapacağına, bu kişilerle başarıda da, başarısızlıkta da bir arada kalarak birbirlerine destek olmaya devam edeceklerine delalet eder.

Rüyada Oynayan İnsanlar Görmek

Pek iyi bir rüya değildir, rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşmesine neden olacak bazı kişilerin varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İnsanlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melek (28 Haziran 2015 saat: 10:51)

    Rüyamda kalabalık gördüm ama ikiye ayrılmış bi kalabalıktı. Bi taraftaki insanlar gülüyo bi taraftaki insanlarda aglıyolardı. Bn aralarında durmusum bakıyodum onlara. Gülen insanların simaları bana sanki tanıdık gibi geliyodu oule anımsıyorum. Ama aglayan insanlar cok farkli. Hiç çevremdeki gördüğüm insanlara benzemiyolardı. Ve ben bu rüyayı yaklasık bi hafta içinde 4 kere gördüm. Ne anlama geldiğini tam olarak bulamadım. Umarım bana yardımcı olabilirsiniz. Yardımcı olursanız sevinirim. Üst üste aynı rüyayı gördüğüm için endişelenmeye basladım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,