RuyaTabirleri.com

Rüyada İnternet Görmek

Rüyada internet görmek, rüyayı gören kişinin her insan gibi kimseye söylemeden, kendi içinde yaşadığı ve sadece kendisinin bildiği bazı gerçeklerin olduğuna ve henüz bunları hiç kimseye itiraf etmediğine alamet eder. Rüyada internet görmek, bazen gizli kalması gereken sırların öğrenileceğine, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına yorulurken bazen de rüya sahibinin güncel konuları takip ettiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada İnternet Kullanmak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse bilgiye ve öğrenmeye aç olduğuna, her daim okumaya, yeni birşeylerle donanmaya hazır bulunduğuna, bunun da zaten özünde var olan yaratıcı kişiliğini beslediğine ve büyük katkı sağladığına rivayet edilir.

Rüyada İnternet Cafe Görmek

Rüyayı gören kişinin işin ya da okulun verdiği stresten uzaklaşmak ve kafa dağıtmak amacıyla kendini eğlenceye vereceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi bu yolla deşarj oluyor ve kendisini iyi hissediyor demektir.

Rüyada İnternet Sitesi Görmek

Rüyayı gören kişinin araştırmacı yanına alamet eder. Rüya sahibinin gerçekliğinden emin olmadığı ve doğruluğunu teyit etmediği, kulaktan dolma bilgilerle ve hurafelerle hareket etmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin bilmeden konuşmayı ve yola çıkmayı tercih etmediği şeklinde kabul edilir ve garantici olduğuna yorulur.

Rüyada İnternet Sayfası Görmek

Rüyayı gören kişinin gelişime, ilerlemeye ve teknolojiye çok değer verdiğine ve teknolojinin öğrenme üzerindeki etkisinin bilincinde olduğu için bu iletişim araçlarını gerçek hayatında sıklıkla kullanmayı ama dozunda kullanmayı tercih ettiğine tabir edilir.

Rüyada İnternet Modemi Görmek

Rüyayı gören kişinin bilgisine, tecrübelerine ve tahsiline çok güvendiği bir kişiden her zaman yardım aldığına, eksik olduğu taraflarını o kişiden öğrendikleri ile kapatmaya çalıştığına ve bu kişiyi tanıdığı için kendini çok şanslı saydığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!