RuyaTabirleri.com

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek, rüya sahibi için iyi değildir. Üzülmeye ve kederlenmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşünceli ve zor günler geçireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ve işlerinin bozulacağına rivayet edilir. Şanssızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin bazı aksiliklerle karşılaşacağına bu nedenle de ne yapacağını bilemeyeceğine ve içinden çıkamayacağı durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada İntihar Eden Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin emeklerinin, alın terinin ve umutlarının boşa çıkmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin karşılaşacağı badireleri atlatmayı başaracağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sıkıntılı günlerini kolay atlatacağına alamet eder.

Rüyada İntihar Eden Birini Duymak

Rüya sahibinin kötü sözler işiteceğine bu nedenle moralinin bozulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı sorunlar nedeniyle gergin olacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına rivayet edilir.

Rüyada İntihar Eden Adam Görmek

Rüyayı gören kişinin çok kısmetsiz olacağı bir dönem yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin başarısının azalacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına ve bu sıkıntılar nedeniyle hastalanacağına alamet eder.

Rüyada İntihar Eden Kadın Görmek

Rüya sahibinin uykusunda intihar ederken gördüğü kadın tanıdığı biriyse, o kadının başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına, geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına işaret eder. Eğer kadın tanıdığı biri değilse o halde rüya kendisi üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuzluklara yorulur.

Rüyada İntihar Eden Arkadaşını Görmek

Eğer rüya sahibinin gerçek hayatta intihar eden ve ölen bir arkadaşı varsa ve uykusunda o kişiyi görürse bu rüya, onun arkadaşının kabrini mezar etmesi gerektiği ile açıklanır fakat eğer o arkadaşı yaşıyorsa ondan kötü bir haber alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. serap (29 Aralık 2014 saat: 18:22)

  rüyamda ablamı 1 kız çocuğu 10 yaş civarında 1 de erkek olduğunu düşündüğüm 3-4 yaşlarında bir çocı-ukla kayalıklarda n atlarken görüyorum ama durdurmuyorum.Ve atlıyor . ben bağırıyorum herkese haber veriyorum. aşağıya indiğimizde ablam yüz üstü yatıyor yüzünü görümüyorum nefes almıyor. kız çocuğu ablamın üstünde en üstte de erkek çocuğu yatıyor. Hepsi üst üste. Kız çocuğunun ve erkek çocuğun elinden yüzünden kanlar akıyor. Bişey yapmıyorum nasılsa ölecekler diye dünüyorum. ablam nefes almıyor o ölmüş diyorum . Çok soğukkanlıyım ben korkmuyorum. ağlamıyorum. Bababmı görüyorum bir erkek çocuğu almış kucağına…ablamın ölümüne seviniyor , kurtulduk diyor.Yaşasaydı çok sorun açaçcaktı diye söylüyor. Sadece bakıyorum.Bu kadar.

 2. Batu (25 Aralık 2014 saat: 11:21)

  Merhaba.Ben o ruyamda çok şey gördüm ama sadece intihar kısmını anlatayım.ben okuldayım.hocam üstüme yürüyo böyle tartısıyoruz.sonra birden tartısırken sınıfın camına bi bakıyorum.üst kattan yorgana sarılır biri kendını asagıya atıyo ve ölüyo.sonra bende cama kosuyorum bakıyorum sınıftakilere bagırıyorum hatırlamıyomusunuz bu daha öncede olmustu.ben eskidende bu sınıftaydım yine biri ölmüştü böyle diyorum.o anı tekrar yaşıyorum rüyaya göre yani gelecekten gelmişim gibi bişi.ama hiç böyle bişi düşünmedim bilinç altı olamaz

 3. uğur (12 Aralık 2014 saat: 21:05)

  Rüyamda film setindeyim çekim yapıyoruz intihar sahnesi çekilecek kızın üstünde gelinlik var intihar sahnesi çekildi yanlız benim aşık olduğum kadın bu gerçek sandım ağlayarak uyandım. Ne çok seviyorum onu rüya böyle bitti film dahi olsa çok etkilendim korktum

 4. Emre Aksoy (07 Aralık 2014 saat: 11:30)

  Benim mesleğim beyaz eşya servisliği ve klimaya bakıyorum. Rüyamda Ustamla çalışırken bi yandan da konuşuyoruz ama tam olarak hatırlamıyorum. Arkadaşım bize yardımamı gelmişti yoksa gelmemişmiydi hatırlamıyorum. Biz Ustamla klimayı taktık ben dış cephe deki işleri yapar (tabi bu klimayı taktığımız yer zemin veya bodrum katı gibi bi yer ben 10 santimlik bi alandan dış cephenin işlerini yapyorum ) tam o anda yere düşen bi ses geldi ve yüzüm gözüm ellerim herşeyim kan içindeydi yüzüne baktığımdaysa arkadaşım Nevzat yerde ölü bir şekilde yatıyordu kafası patlamış kolları kırılmış her yer kan içindeydi nevzat nevzat diye bağırdım iki kere ondan sonra uyandım uyandığım korkudan herşeyi mat görüyordum ve bişey gözümü açmama engel oluyordu sonra korkudan tekrar yüzümü yastığa koyup uyudum. Bu ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum.

 5. Banu Baytak (07 Aralık 2014 saat: 08:54)

  Benim Abi’m 95 yılında babamın silahıyla intahar etti ve öldü bende uzun zamandır bugün rüyamda tekrar gördüm böyle yüksek bir yerden ailemle birkaç akrabayla vede rahmetlik Deniz’i seyredip konuşuyoruz benim yükseklik korkumvar birgün burdan yada tınas tepeden yamaç paraşütüyle atlıycam dedim bu korkuyu yenmek için neyse anlatıyorum gülüyoruz konuşuyoruz falan aniden rahmetli birden atladı uçurumdan denize doğru annem bağırıyor ben allahım bilerekmi taptı yoksa suya düşerim zaten diyemi yaptı aşağıda kayalıklar var Deniz’in beyaz köpükleri ben bunları düşünürken oda hala aşağı doğru düşmekte birdenazbir rüzgar çıkıyor hah Deniz’in içine düşücek allahım yardım et nolur diyorum derken çok derine düşmüyor deniz köpüklerinin içine yani sahil kısmıma doğru çalılıyor ölüyor onu öle görünce birden içim kalkıyor bağırarak ağlayıp inle meye başlıyorum derken eşim bağırmama uyandırdı beni (not ama hayal meyal aslında yanımda bir şuan yaşayan kardeşim oluyor kız kardeşim aynı ona benziyor ama birden rahmetlik oluyor tanımda o atlıyor )sizce bu neden nolur lütfen cevabınızı bekliyorum teşekkür ler

 6. Gizem gizem (25 Ekim 2014 saat: 07:06)

  Ruyamda aksam vaktiydi. Otoban gibi bir yol var ama karanlikti hersey. Bi kirmizi bmw oluyor biniyorum 3-5 tur atip geliyorum. Sonra sitede oturuyorum birden bi bagrisma bi korku cocuklarin gozleri kapaniyo gormesinler diye. Otoban yolu tarafnda boynun iple kendini asmis bir adam siyah kefenin icinde ama hala can cekisiyor. Sonra sitenin on tarafinda 3-4 tane cocuk balkona cikmis boyunlarindan kendini halatla baglamislar atlamaya hazirlaniyorlardi. Tam cocuk atlamaya adimini atti korku halinde uykudan icimde bir atesle uyandim ama hala etkisindeyim bu ne demek anlamina geliyor ne anlama geliyor.

 7. hatice camalan (26 Eylül 2014 saat: 05:35)

  Boş bi arazi de yuruyorm.uzak da bi büyük salıncak gördüm.. uzun zincirleri vardı..içinde bi kaç kişi..yanlarına yaklaştım biraz ip ve zincirleri boyunlarına geçirip salincakdan boşluğa kendilerini atmayı planliyorlardi..sonra bırakıyorlar ayaklarını vazgeciyorla rdi sanki..Rüyamda salincakda bikackisinin intihar ettiğini gördüm ama intiharı tam yapamıyorlar olmuyorlar.uzak dan onları izliyordum..bu kişiler saçları renkli salaş giyim tarzı sapık gibi kimselerdi..urperticilerdi..beni hiç görmediler sadece izledim uzak dan..

 8. Aristo (20 Eylül 2014 saat: 10:14)

  Gerçek hayatta akıl hastalığı bulunan ve intihar etmiş birini rüyamda yüzü sararmış ve solgun halde evde bir odaya hapis edilmiş (kendi evinde) halde iken kurtarmaya çalışırken gördüm. Yalnız yanımda bir kaç kişi daha var yüzlerini hatırlamıyorum. Sonra tam kurtarmak üzere iken bu kişinin ailesi ile karşı karşıya geliyorum ama benim kurtarmak istediğimi bilmiyorlar ama nedense ben hemen savunma yapmaya başlıyorum
  Not: bu kişinin yeğeninin düğünü olduğu gece gördüm bu rüyayı.
  Hemen Sonra kasaba meydanında banklarda uzatmaya yer arıyorum orada bağlı köpekler gördüm tam uzandığım sırada uyuz bir köpek sırtımdan tırmalıyor.
  Not:2 aydır nedeni henüz teşhis edilmiş bir fiziksel rahatsızlığım var.

 9. asdfg (08 Mart 2014 saat: 10:20)

  benim babam 9 yıl önce öldü ve ben onu rüyamda ağaçta asılı intihar etmiş bir şekilde gördüm bana bu gösterilir mi diye haykırdım bunun dışında başka hatırladığım bir şey yok ve babam kaç yıldır rüyalarıma gelmiyordu 7 yıldır ilk defa bu rüyayı gördüm ve başka bir şey hatırlamıyorum ve dün otururken sanki başımı küçücük okşandığı hisetttim acaba babam benim yanıma gelip basımı okşamış olabilir mi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,