RuyaTabirleri.com

Rüyada İntihar Etmek

Rüyada intihar etmek,  bir çok anlama gelebilir, bazı tabirciler iyi güzel bir hayatın başlayacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine ve üzülmesine tabir ettiğini bildirir. Rüyada intihar etmek, musibetler yaşamaya, belalara bulaşmaya, kaza geçirmeye, kötü insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Bu rüyanın hayır getirecek ve elle tutulacak iyi bir tarafı yoktur ne yazık ki. Rüya sahibi için dert, sıkıntı, üzüntü, kuruntu ve korku anlamına gelir. Rüyada intihar etmek, rüya sahibinin korkusundan ve üzüntüsünden günlerce evden dışarı çıkamayacağı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada İntihara Kalkışmak

Rüyasında intihara kalkıştığını gören kişi, gerek iş gerekse özel hayatı ile ilgili çok kötü olaylar yaşayacak, neredeyse yaşamdan elini eteğini çekip, odasına kapanıp günlerce yemek yemeyip, konuşmayacak duruma gelecek diye ifade edilir. Aynı zamanda kötü ve olumsuz haberler almak anlamına gelir.

Rüyada İntihar Etmek Ama Ölmemek

Rüyasında intihar etmeyi başardığını ama yine de ölmeyerek hayatta kaldığını gören kişinin hayatında bazı köklü değişiklikler olacak demektir. Bu köklü değişikliklerin nedeni rüya sahibinin bazı tercihlerinden kaynaklanacaktır.

Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek

Rüya sahibinin yeni kararlar almak üzere olduğu anlamına gelir. Rüyasında intihara teşebbüs ettiğini gören kişi kafasında bazı plan ve projeler yapıyor ve bu fikirlerin olgunlaşmasını ve oturmasını bekliyor demektir. Fikirler tamamen kafasına yatmaya başladığı vakit bu kararları uygulamaya geçirecek demektir.

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek sıkıntıya neden olacak olaylar yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibi için zorlanacağı, sabrını tüketeceği ve strese gireceği bir dönem geliyor diye yorumlanır. Rüya sahibi zor da olsa bugünleri atlatmak için gayret göstermek ve mantıklı hareket etmek zorundadır aksi taktirde daha çok üzülecek ve daha çok kaybedecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İntihar Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Fatma Sinem (23 Kasım 2015 saat: 04:02)

  Hayırlı geceler sizin yorumlarınızı çok beğendim ve sizlerle rüyamı paylaşmak istedim. Benim rüyamda sevdiğim adam nişanlanıyo ve ben sonradan öğreniyorum onlarda otururken tartışıyorum ve bi odaya geçip intihar ediyorum ama ölmüyorum sizce bu rüya nelere yorulur ? Şimdiden teşekkürler..

 2. kubraa (15 Kasım 2015 saat: 10:46)

  Rüyamda esinle tartişiyordum öyle ağlamaya basladim ki sinirlerin bozuldu sonra bezak bir kutunun içinde birden fazla ilaç vardi onlarin hepsini eşini korkutmak için agzima attim ama yutmadim sonra bir odadayim içi temiz suyla dolu agzimi odadaki dolu suyla yikamaya basladim bir okadarda agliyordum.

 3. derya (07 Ekim 2015 saat: 11:50)

  merhabalar Rüyamda kıyamet günün kopucağını ve saatler kala ben o anı gormemek ıcın hap ıcıyorum ve ölmek ıstıyorum gormeden o anı tedırgınlık ıcınde sağ sola kosuyorum ve ınsanlarla bırlıkte kopucagı anı beklemeye duruyoruz hep bırlıkte bı anda dunya yok oluyomus bılgı verırsenız sevınırım

 4. ramazan yildirim (06 Ekim 2015 saat: 09:07)

  Ruyamda intihar etmeye karar veriyorum bunun icinde kelepceli bir masada oturuyorum agzimin icine bi fare sokup kapatiyorum acilmasin diyede agzimi dikiyorum sonra ellerimi yataga kelepceleyip farenin midemde gezerek beni oldurmesini bekliyorum fakat hic bir sey olmuyor

 5. leyla (26 Eylül 2015 saat: 03:23)

  Ruyamda sevdiğim adamın intihar ettiğini gördüm ve bende onun arkasından aynı yerden atladım hemen uyandım. Tekrar dan uykuya daldığımda aynı mekandaydık ve beni kahredecek birşeyler oldu ve ben o kadar çok ağladım ki içim parçalanacak kadar çok ağladım ve aynı yerden kendimi intihar ettim. Uyandığımda gerçekten ağlamıştım.

 6. Barış (18 Temmuz 2015 saat: 10:57)

  Belimde ki silahın görülmesi ile polisler beni kovalamaya başlar kendimde polis memuruyum durup kimlik göstersem sıkıntı Çıkmıcak aama Anlamsızca kaçıyorum ve heycanlanarak iki meslektaşımı yaraladıktan sonra Dünya’nın sonu geldi diye düşünerek alnımdan tek kurşun sıkıyorum ama ölmüyorum Öylece bırakıp gidiyorlar ev arkadaşım kalıyo onunla muhabbet ediyorum bu şekilde uyandım

 7. Mücahit (12 Temmuz 2015 saat: 19:07)

  Sarışın bir kız arkadaşım ve ben o önde ben arkada koşuyorduk. Koşarak sınıfa girdik. Sınıfa o benden önce girdi ve ben daha sınıfa girmeden pencereden atlamış. Ben de girdim sınıfa ve intihar ettiğini duydum sınıftakilerden, ellerimi başıma götürdüm ve korku ve endişeyle pencereden aşşağıya baktım. Kız arkadaşım yerde yatıyordu. Ben tam ağlamaya başlayacaktım ki arkadaşım yerden kalktı. Sanki sırtına bir ip bağlanmış ve yere yavaş düşmüş gibiyle veya bir şaka. Ama yerden kalktıktan sonra sakatlanmış gibiydi yani şakaya benzer bi hali yoktu. Offf çok korktum. Bu arada o sarışın kız, gerçek hayatımda hoşlandığım sınıfımdan bir kız.

 8. hilal (26 Haziran 2015 saat: 09:27)

  Rüyamda yine annemle kavga ediyordum mutfakta sonra kendimi pencereden aşağı attım . Cok uzun sürdü dusmem . Düşerken allaha yalvardim beni affetsin diye . Düşerken annem beni tutmaya çalıştı ama tutamadı . Düşüsumu bekledim ve düştüm sonra bir rüyaya daha daldım .olmedim ama hani ölmeden önce görülen bir rüya gibi birşey vardır ya onu görüyordum .gerçek olmadığını biliyordum. Annemin bedenimin yanına gelip umursamadığını hatirliyorum

 9. Nihan (25 Haziran 2015 saat: 15:45)

  Rüyamda ben binanın dışında çalıştığım ekiple ilgilenirken kızımın oyun olsun diye binanın balkonuna çıkıp aşağı atladığını ve öldüğünü gördüm. Çok derin ve gerçek bir üzüntü ile ona kavuşmak amacı ile ben de kendimi aynı binadan attım. Ama öldüğümü görmedim. Ağlayarak uyandım.

 10. Derya (20 Mayıs 2015 saat: 09:55)

  merhaba. Rüyamda önce güzel güzel yemekler yiyiyorum. Kuzenim başka bir kızla (ikiside kız) el ele olunca kıskançlıktan çıldırıyorum. Servise biniyoruz ve ben bağırıyorum şoför tepki gösteriyor. Sussmazsan atlarım diyorum. Atlayamazsın diyor ve atlıyorum. Ambulans geliyor. Orada gözlerimi kapatıyorlar. Ruhum çıkıyor, ağlamaya başlıyorum ölmedim diye. Okula gidiyorum, herkes öğrenmiş çoğu ağlıyor. İlk aşkımın yanına gidip kolundan öpüyorum meğer o da beni unutamamış. O sıra çirkin çirkin yaratıklar tvye çıkıyor. Bana ne olacağını anlatıyorlar. Cehenneme gidecekmişim, yanacakmışım, damarlarımdaki kanlar ısınacakmış önce. Birden bire yanlarına gidiyorum. Beni ve başka insanları sırayla boşluğa atıyorlar. Ateş görmedim ama gönderdikleri yer ceehennemiş. Sonra uyandım.

 11. Mehmet murat sevindik (03 Mayıs 2015 saat: 09:42)

  1. rüyam: yolda giderk bir kadın arabasıyla duruyor, ve bir şekilde benden yardım istiyor, sonra arabadan iniyoruz bi yerde zorlu engebeli yollardan geçerek onu evine götürmeye çalışıyorum. Ister istemez Gidiş yolunda bana sarılıyor ve bir yakınlaşma oluyor. Evine vardığımızda ise evde kaynanası var, birde çocuğu varmış. Kaynanasına benim lâl olduğumu söylüyor ve banada işaret ediyor böyle davran diye… Sonra bana başka bir yer işaret ediyor ve kubbe şeklinde bi yere girmemi ve orda kıvrılarak onu beklememi… ve orda ilişkiye girmek için bekleye dürüyorum . Geliyor ama ortalık kalabalık… Gelemiyor yanıma, sonra bana tekrar işaret ediyor kalkıyorum ordan bu Sırada ufak, 3-4 yaşlarında çocuğu da arkadaşıyla beraber geliyor. Biz çocuklarla beraber bir şeyler toplama gidiyoruz ve kaynanasından böyle izin alıyor,.burda olmadı orda bişeyler toplarken bi yolunu bulur ilişkiye gireriz diye .., ama bir türlü fırsat olmuyor. Sonunda çocuklara farkettirmeden ordan uzaklaşmamış gerektiğini söylüyor ve uzaklaşıp babamın evine geliyoruz… Ilk başta anlam veremiyorum ama sonunda bana kaçtığını Anlıyorum. Rüyada çocuğu var ne çocuğu ona anne diyor nede o çocuğuna Evladım. Bem evliymişim ama ilk eşimi rüyada hiç görmüyom. ( şuan gerçekte se Evliyim )

  2. Rüya
  Çok katlı yüksek evinatısona çıkmış intehar etmeye çalışıyorum. Ama nedenini bilmiyorum sonra itfaiyeler felan ip gibi direk gibi birşey aşağıdan yukarı uzatıyorlar … Yerde de şişme bot ve birsürüü insanlar var…direğe tutunarak inmeyi düşünüyorum atlarsam olmaz diyom.. Herkes atla şişme yatak var diyorlar, bende sürünerek direkten Inmemin daha kolay olacağını düşünüyorum. Daha sonra Çatının diger tarafı yere daha yakınmış ordan iniyorum . Aşağıya indiğimde ise ortalık sessiz sakin … Babamla kardeşim siyaset yüzünden tartışmış. Diger odada ise bana kaçan ikinci eşim var kıvrılmış Öylece duruyor…

 12. rukiye cakan (21 Nisan 2015 saat: 09:52)

  Rüyamda bir çeşit iğne olmam gerekiyo.ama bu iğneyi olursam ölecekmişim.eşim beni iğneyi yaptırmam için zorluyo.iğneyi oluyorum ve ölümü bekliyorum ama ölmüyorum.birde kiralık ev arıyoruz bu aradaçok eski bir eve bakıyorum eskidende o baktığım evde oturmuşum.

 13. Zümrüt (03 Nisan 2015 saat: 08:47)

  Rüyamda en yakın 2 arkadaşlarımın üstüme geldiğini görüyorum. Bu arkadaşlarların biriyle gerçekte tam kardeş gibi yakınız diğeriylede yakınız. Her neyse çok yakın olduğum kişiye karışıyorum ruyamda. Kilotlu corap ve pantolon secimleri konusunda. Her neyse ikisi ustume geliyolar hep karisiyosun falan diye baya kiziyolar. Ve onlar disarkaki pencereden yururken bunu yapiyorlar. İcede ben yatakta uzanir sekilde oturuyorum. Diger sinif arkadaslarimda ustume geliyor. Nasil karisiyosun hep senin dediklerini mi giyecek falan filan. İki arkadasim iceri girip oturduklarinda bende kosarak bahceden assagiya iniyorum iki arkadasimsa pesimden geliyor. Uçurum aramaya basliyorum sonunda buluyorum. İki arkadasimda yetisiyolar bana. Ben atlamiyorum en yakin olan arkadasim degilde normal yakin arkadasim beni aliyo atiyo assagiya. Sonra korkuyolar ama geliyolar yanima.yoldan bi erkek geciyo güya tanidiklari birisi. Biseyler konusuyolar ve cocuk sonra arkada benim cayirlar altinda yattigimi goruyor. Sonra baska bi kiz daha var orda normalde ben degilim ama benim su dokuyo bacaklarima falan vucuduma falan. Ayiliyorum. Sonra iste eve gittigimizde belim agiriyor ancak intihara kalkistigimi hatirlamiyorum ve arkadaslarimda bununla ilgili biseyden bahsetmiyorlar bana.

 14. narin (18 Mart 2015 saat: 11:35)

  Annem beni rüyasında ben çocukken bir başka odada kendimi silahla vurduğumu duymuş ve halası kendimi benim vurduğumu söylemiş rüyada. Ben ölmemişim ve anneme odaya geldiğinde göstererek anlatmışim. Tabirini merak ediyorum yorumlarsanız sevıinirim.

 15. perihan (19 Şubat 2015 saat: 18:14)

  rüyamda cinler bana ve kızıma sahip olmaya çalışıyordu.onlardan olmamı istiyordu.kalabalıklardı.o ara elime bir satır geçti önce kendi bileklerimi kestim sonra kızımın bogazını kestim.ikimizde ölmemiştik.korkuyla uyandım.
  yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler

 16. seda (15 Şubat 2015 saat: 12:14)

  Rüyamda çok güzel manzarali yuksek bir yere ciktim. İntihar etmeyi dusunuyorm ama aklimdan da en güzel yerde manzarayi izleyerek ölmeyi geciriyorum. Daha yükseğe cikiyorum. Sonra korkuyorm ve arkami donup atliyorum. Bir merdivene takiliyorum ve olmuyorum. Daha çok korkuyorum bu şekilde. Kuzenim sen olemezsin deyip tutuyor beni. Olmemi engelliyor.

 17. Hulya (31 Ocak 2015 saat: 11:30)

  kac gundur karisik ruyalar goruyorum :(( ruyamda beyaz sarikli siyah cubbeli bir imamin ormanlîk bir alanin yol kenarinda intihat etmeyz calistigini goruyorum nasil ôldu hatirlamiyorum ama kurtarildi bu sefer yerde iki tane ayni kiyafetli imam gordum yuzunu gormedig birisi beni kenara cekti ve olayla olgili soru sordu kafami geri cevirip baktim sadece sallanan ipi yerdeki iki imami ve kalabaligi gordum sizce manasi nedir bu ruyanin tesekkur ederim

 18. Öykü (19 Ocak 2015 saat: 08:42)

  Rüyamı kesik kesik Hatırlıyorum bi kadın vardı hamile 4 bebek hatta sonra bi ağacın en yükseğinde intihar ederken gördüm konuştum ve sonra hastanedeydin konuşuyorduk bu bebekleri istemediğini söyledi bu kadar Hatırlıyorum ancak kadının yüzünü tam olarak hatırlamıyorum tanıdık hic gelmedi fakat o kadının yanında bi kadın daha vardı onu sadece o intihar Bölümünde gördüm Öylece oradaydı

 19. sevgi (22 Aralık 2014 saat: 14:35)

  Merhabalar,

  Rüyamda beni ve ailemi Antalya’ya ziyarete gelen kayınvalidem, kayınpederim ve nişanlım ile onların memleketi Eskişehir’e geriye dönüyorduk. Yolda kayınpederim tanıdığı bir lokantada yemek yedik fakat nişanlım ortamda yoktu. Restoranın giriş kapısında saatlerce telefondan ona ulaşmaya çalıştım. Telefonu ya meşgul ya da ulaşılamıyordu. Kayınpederlerim yemeklerini yediler çıkışta beni de aldılar. Kayınpederin yolda araba ile giderken en sonunda telefon ile nişanlıma ulaştı. Telefonu bana uzattı. Neredesin diye sorduğumda yolda bir arkadaşı ile karşılaştığını, onun arabası (mavi renkte idi) ile yola devam edeceğini söyledi. Yolda giderken karşılaştık. Kaza yapmıştı ama hiçbirşey olmamıştı nişanlıma. Yüzüme karşı başka birini sevdiğini artık benden ayrıldığını söyledi. Ben ise arabadan indim yemek yediğimiz restorantın otel olan üst katında bir oda ayırtmak için yola çıktım. Ulaştığımda otelin en üst katının ön cephesinde tamamen cam olan odaya çıkıyorum. Bagajımı taşıyan çocuğada 5 lira para veriyorum. Kaç gün kalacaksın diye sorduklarında bir, iki yada on gün diyorum. Beni bulduklarında bitkin bir halde oluyorum. Odaya girdiklerinde (nişanlım onun ailesi ve benim ailem sadece abim yok) bana bunu nasıl yaparsın diyerek tamamen cam olan 4 katlı binadan kendimi aşağıya atıyorum ama ölmüyorum yerde can çekiyorum. Rüya boyuncada durmadan ağlıyorum.

 20. süheyla Alıç (22 Aralık 2014 saat: 07:22)

  Rüyamda rahmetlik abim kafasına silah sıkarak intihar etti ama ben o odaya göremedim korkudan ambulans beklerken epey bi uzun aradan sonra sesini duyduk anneme ölmemiş sesi geliyor dedim.neyse bi karşk akrabalarım dan kişiler gördüm kapıyı dayıma açarken bir sürü polis gelmiş apartmana ve komisere ne olduğunu sorarken içeri girdi ve binadan birisi 1.sınıfa giden oğlumla ilgili birşeyler söylemiş çok terbiyesiz konuştular dedi bende komiserin küçücük çocuk dedim neyse uzatmayım uyandımda ağlıyordum ve çok etkisinde kaldım ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,