RuyaTabirleri.com

Rüyada İntihar Etmek

Rüyada intihar etmek,  bir çok anlama gelebilir, bazı tabirciler iyi güzel bir hayatın başlayacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine ve üzülmesine tabir ettiğini bildirir. Rüyada intihar etmek, musibetler yaşamaya, belalara bulaşmaya, kaza geçirmeye, kötü insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Bu rüyanın hayır getirecek ve elle tutulacak iyi bir tarafı yoktur ne yazık ki. Rüya sahibi için dert, sıkıntı, üzüntü, kuruntu ve korku anlamına gelir. Rüyada intihar etmek, rüya sahibinin korkusundan ve üzüntüsünden günlerce evden dışarı çıkamayacağı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada İntihara Kalkışmak

Rüyasında intihara kalkıştığını gören kişi, gerek iş gerekse özel hayatı ile ilgili çok kötü olaylar yaşayacak, neredeyse yaşamdan elini eteğini çekip, odasına kapanıp günlerce yemek yemeyip, konuşmayacak duruma gelecek diye ifade edilir. Aynı zamanda kötü ve olumsuz haberler almak anlamına gelir.

Rüyada İntihar Etmek Ama Ölmemek

Rüyasında intihar etmeyi başardığını ama yine de ölmeyerek hayatta kaldığını gören kişinin hayatında bazı köklü değişiklikler olacak demektir. Bu köklü değişikliklerin nedeni rüya sahibinin bazı tercihlerinden kaynaklanacaktır.

Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek

Rüya sahibinin yeni kararlar almak üzere olduğu anlamına gelir. Rüyasında intihara teşebbüs ettiğini gören kişi kafasında bazı plan ve projeler yapıyor ve bu fikirlerin olgunlaşmasını ve oturmasını bekliyor demektir. Fikirler tamamen kafasına yatmaya başladığı vakit bu kararları uygulamaya geçirecek demektir.

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek sıkıntıya neden olacak olaylar yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibi için zorlanacağı, sabrını tüketeceği ve strese gireceği bir dönem geliyor diye yorumlanır. Rüya sahibi zor da olsa bugünleri atlatmak için gayret göstermek ve mantıklı hareket etmek zorundadır aksi taktirde daha çok üzülecek ve daha çok kaybedecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: