RuyaTabirleri.com

Rüyada İntihar Görmek

Rüyada intihar görmek, yakın bir zamanda karşılaşılacak aksiliklere ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin, uzun zamandır iyi giden hayatında karşılaşacağı tersliklere, zorluklara ve karışıklıklara delalet eder. Aynı zamanda, sorunlardan ötürü içine düşülen ruhsal bunalımın etkisinde kalmaya ve gittikçe kötüleşen bir ruh durumunda olunduğuna yorumlanır.

Rüyada İntihar Eden Birisini Görmek

Rüyada intihar eden birisini görmek, acı bir haber almaya, endişe verici ve korkutucu bir durumla karşılaşmaya ve çok büyük sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin, içinde bulunduğu korku dolu anlara ve gün geçtikçe daha da kötüleşen durumlara yorulur.

Rüyada İntihar Etmek

Rüyada intihar etmek, hayatın ilk yıllarında sorunlar olacağına ancak sonraki yıllarda huzurlu dönemler geçirileceğine delalet eder. Aynı zamanda, yakın bir tarihte yaşanacak sorunlu olaylara yorulur.

Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek

Rüyada intihara teşebbüs etmek, mutlu günler görmeye ve rüya sahibinin hayatına aşk girmesine delalet eder.  Yakın zamanda huzurlu ve güzel günler görmeye ve sevilen kişilerle vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Kendini Asmak

Rüyada kendini asmak, ilgili olunan alanda başarı göstermeye ve iş hayatında istikrar sağlamaya delalet eder.

Rüyada Kendini Zehirlemek

Rüyada kendini zehirlemek, hayırlı anlamlara gelir. Yapılacak hayırlarla ve alınacak dualarla hayra varmaya işaret eder.

Rüyada Bileklerini Kesmek

Rüyada bileklerini kesmek, kişinin sosyal hayatında insanlarla anlaşmakta ve yaşamakta güçlük çekmesine yorumlanır.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyada zehir içmek, rüyayı gören kişinin, ağır bir hastalığa yakalanacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına ve hastalığı yenip sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Harakiri Görmek

Rüyada harakiri görmek, rüya sahibinin, yaşanacak bir olay yüzünden üzüleceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına ve yorulacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İntihar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. huriye (21 Nisan 2014 saat: 08:49)

  dün erkek arkadaşımdan ayrıldım ve moralim çok bozuktu uyudum.rüyamda 10 katlı bir binanın en üst katında ve 3. katında yaşlı iki amca vardı. önce 10. kattaki sonra 3. kattaki atladı ve bir sürü insan toplandı başına.çok etkilendim acaba bilinç altımdan mı kaynaklandı çünkü yatmadan önce saçma sapan düşüncelerle uyudum kendimi atsam diye tabi yapacağımdan değil de ister istemez etkilendim mi acaba diye düşünüyorum

 2. betul (15 Mart 2014 saat: 09:43)

  Ruyamda iki kardesim annem babam ve amcam vardi yada dayim tam hatirlamiyorum. Ruyada kardeslerim suanki yaslarindan kucuktuler biri 5 biri de 6 yasindaydi. Annem vefat etmis kardeslerimde bunalima girip kendilerini asmak istediler evin icinde odadan odaya kosturuyorum bir yandan kardeslerim surekli intahar etmek istiyo ben engel oluyorum babamsa kendini bilgisayarda işe vererek bizi unutuyor dayimla veya amcamla yanindaki de oyle onunla duruyor. Ne anlama gelir?

 3. Recep (03 Şubat 2014 saat: 14:13)

  Ortaokul arkadaşım Mesut’un silah ile intihar ettiğini gördüm.Mesut aynı zamanda benim sokaktan çocukluk arkadaşımdır.Rüyamda birlikte bir sınıf ortamındayız ancak yaşlarımız büyük sanki üniversite yılları gibi.Mesut ön sırada öğretmen masasının önünde oturuyor ben ise 3. sıra kümesinin ortalarında oturuyorum ve onu ordan kafamı sola çevirerek görüyürum izafiyet olsun diye yazıyorum bunları.Sanki Mesut bir sorunun cevabını verecek diye bekliyoruz sorunun cevabını vermekte zorlanıyor ve bir anda kafasına siyah renkli bir tabanca çıkarıp sıkıyor ölüyor.Rüyam bundan ibaret.Yardımcı olursanız sevinirim

 4. özge (20 Ocak 2014 saat: 11:28)

  Annemler baklava yapmıştı. bende sevgilimm babasının çalıştığı yere gittim baklava getirdim. Dükkanın önü çok kalabalıktı ne oldu dedim sordum Hüseyin amca intihar etmiş dediler herkes çok ağlıyordu sonra ambulans geldi aldı götürdü onu sevgilim kriz geçirdi haberi duyunca annesi fenalaştı ilk defa böyle bir rüya görüyorum etkisinden çıkamadım korkuyorum bir şey olacak bize diye

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,