RuyaTabirleri.com

Rüyada İntihara Kalkışmak

Rüyada intihara kalkışma, kişinin yaşlılık hayatını çok huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçireceğine işaret ederken, aynı zamanda gençlik ve orta yaş dönemlerini de tam tersi şekilde oldukça sıkıntı içinde, güçlüklerle geçireceğine delalet olur. Aynı zamanda kendisini intihara kalkışırken gören kişi çok büyük bir aşka yelken açar. İntihara kalkışan kişi daha sonra kendisini intihar etmiş olarak görürse, işlerinde hep aksilikler olur ve hiçbir işi rast gitmeyecek kadar çetrefilleşir.

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyanızda bir kimseyi intihar ederken görürseniz, çok sevdiğiniz bir kimseden çok acı bir haber alabilir veya bir kayıp yaşayabilirsiniz. Büyük felaketlere haberci olabilecek rüya aynı zamanda kişinin de ruhsal açıdan sıkıntılı bir sürece girmek üzere olduğunu bildirir. Tanımadığı bir kişiyi intihar ederken gören kişinin hayatı çevresindekiler tarafından olumsuz olarak etkilenir ve yaşam düzeni alt üst olur.

Rüyada İntihar Ettiğinizi Ama Kurtarıldığınızı Görmek

Rüyanızda intihar ederken, bir başkası tarafından kurtarıldığınızı görüyorsanız, yaşamınızın bundan sonrası için çok büyük kararlar alacak ve bir değişim yaşamak üzeresiniz demektir.

Rüyada İntihar Edip Ölmediğini Görmek

Rüyanızda intihar ettiğinizi ancak ölmediğinizi görüyorsanız, gerçek hayatınızda çok büyük bir hata yapacağınızı ancak, yakınlarınızın da yardımı ile bu hatadan dönüp, ufak tefek sıyrıklarla durumu atlatacağınıza işarettir. Genellikle kişinin çok önemli ikinci bir şansa sahip olacağına ve bu şansı iyi kullanması gerektiğine dair de uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Bir Kimsenin İntihar Haberini Almak

Rüya alimleri, bir kişinin intihar haberi alınan rüyayı olumlu değerlendirmezler. Rüyayı gören kişinin yakın aile ve akraba çevresinden birinin ölüm haberini almak veya hayati risk taşıyan bir kaza haberi almak olarak da değerlendirirler. Rüyayı gören kişinin maddi olarak kötü duruma düşmesi kadar manevi olarak da ciddi sorunlarla karşılaşacağına delalettir. Beden ve ruh sağlığının bozulacağına ve hastalıklı durumun uzun süreceğine tabir edilir. Allaha sığınıp, manevi açıdan güçlü olunması gerektiğine dair uyarıda bulunur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İntihara Kalkışmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Bir bağyan (06 Ağustos 2016 saat: 08:55)

  Rüyamda ailemle bir markete giriyoruz. Orda adamın biri elimi tutuyo taciz ediyo. Ben çok sinirleniyorum küfür edip adamı tekmelemeye başlıyorum. Sonra babam görüyo anlıyo adama yumrukla dalıyo. Sonra ben ordan çıkıyom başka markete gidip kagit kalem istiyom ama intiharı aklıma koydum onlara mektup yazicam mektubu daha yazamadan da uyandim. Yorumlarsaniz sevinirim. Cok merak ettimm

 2. Müge (16 Temmuz 2015 saat: 12:42)

  Rüyamda sıra sıra odalar olan oteli andıran ama çok eski bir binaydaydım tek tek odalara bakarak geçip ip hazırladım kendimi asmak için ipi hazırlıyorum tam asacagım ip çıkıyor sonra tekrar tekrar deniyorum en sonunda olacakken biri geliyor kim oldugunu bilmiyorum bana bişiler diyor ve ben vazgeçiyorum sanırım annen ne olacak diyor sonra binadan çıkıp annem ve ablamla çarşıyı geziyoruz

 3. hatice (02 Temmuz 2015 saat: 13:46)

  Ruyada baktim bi sürü polis var kapida sonra ciktim bnle tokalaştı abim geldi gene herzamanki gibi benle tartisti yengelerim bana iftira atmislar sonra bende cok sinirlendim kizimda komşunun bahçesini ateşe vermiş hadlerini bildirecektim izin vermedi abimin gözlerine biber gazi sıktım ve koşarak dama çıktım intihar için sonradan çok korktum düşecem diye

 4. Kaan (20 Mayıs 2015 saat: 21:59)

  Bu rüyayı sıklıkla ailemin yanına uçtuğum için gördüğümü sanıyorum.
  İlk rüyada THY uçağının biri tam gaz ileri giderken bir anda motoru durdu ve arkaya doğru kıç tarafından yere çakıldı. Sonra ise Adana Havaalanındaydım ve kontuardaki görevli bana kıyametin kopması yüzünden uçakların düşebileceğini, uçmak isteyip istemediğimi sordu.
  İkinci rüyada ise bir çatıdaydım ve çatıdan gördüğüm karşımdaki kara parçasının Kadıköy olduğu düşüncesi vardı beynimde ve sonra insanlarla geçmişte olan sorunlarım gözümün önüne geldi ve intihar etmek istedim. Bu sırada bacaklarımı sarkıtırken bir yaşlı bayan beni içeri çağırdı ve bana donmuş bir içki verdi sakinleşmem için. Viski rengi ve tadında olduğunu hissediyorum. Ve içkiden sonra onlarla yemek yiyip uyandım. Yorumlarsanız sevinirim…
  ( not: Bu iki rüyayı aynı gecede gördüm)

 5. Şüheda (10 Nisan 2015 saat: 01:49)

  Eski sevgilimin ablasıyla ayrılmamızın üzerinden geçen bir yıldır ailecek Görüşüyoruz. Rüyamda bir tatile çıkıyorduk, ablası da bizimleydi. Çeşitli benzetmelerle eski sevgilimin de orda olduğunu düşünüp akşam abimin odasına gittim paylaşmak için, eski sevgilim de oradaydı, kendini gizlemisti lakin orda olduğunu anlayıp uzatmadan çıktım. Ertesi gün sabah kahvaltı yaparken kendisiyle göz göze geldik ve bana bir not gönderdi, notta çok değişmişsin, eskiye nazaran çok daha sinirlisin ve öğretmen gibi davranıyorsun. Unutmakla unutmamak arasındasın ve dinine çok bağlanmışsın yazıyordu, notu okuduktan sonra Ikimizinde gözleri dolu ben masadan kalktım ve intihar ettim. Lakin ölmedim hatta bir hastane vs durumu dahi olmadı. Bu arada tüm rüya boyunca üzerimde şu anda sevdiğim adamın hırkası vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,